HINGE TREENER

Hinge treenerina  õpetan inimesel elustiilitreeningus  hinge kuulama ja  tervendama, et elu oleks lihtsam ja kergem. Kõik selleks, et su sisemine maailm oleks terve. Õpetan sulle nägemast, et sinu sees on nii palju imelist, mida sa ei teadnuki. Ei pea üldse kartma vaid just ole avatud sellele, sest sisemine maailma muutmine muudab ka sinu välise maailma paremaks. Elu maagia peitub sinu hinges. Hinge treeningus saame rääkida, mediteerida ja teen sulle ka rännakuid, mis õpetab sul olemast enda elu vaatleja.

Hinge tervise eest peaks vastutust võtma ja seda soovin inimkonnale oma töös edasi anda. Väga paljud haigused tulevad sellest, et hing on haige ja see omakorda toob haiguse füüsilisse kehasse. Abi küsimine näitab tugevust, hoolivust enda ja pere suhtes.

Loo mida sa oled elanud teeb sinust erilise inimese, sest kõik me lood on unikaalsed. Kõik mis su elus parajasti on toimunud on OK. Kõik saab korda usu mind. See on teinud just sinust unikaalse inimese.

Aeg ei paranda haavasid, kuid aeg annab võimaluse sul endaga tegeleda, et tervendada ennast. Aitan sinu silmad avada, et sa näeksid päriselt, mis su ümber toimub. Sinu kätes on võim enda elu muuta paremaks ja ilusamaks.

Ma olen väga tänulik Holistika Instituuudi – ja Iika keskuse koolis õpitud teadmistele.  Neid teadmisi tahan ka sinuga jagada, et meie maailm oleks tervem ja õnnelikum. Luba ennast aidata ja su elu on elutervem, lihtsam ja ägedam.

Kõik me väärime supper head tervist, et hommikul särades tööle naasta õnnelikuna. Teadlik elu on väga oluline kõik selleks, et saaksid päriselt head elu elada, mida sa unistad.

Kõik on võimalik muuta, kui olla kannatlik. See mis võimatuna tundub võtab lihtsalt kauem aega. 

Pea meeles, et oluline on hinge tervendada, et tunda tõeliselt õnnelikku elu. Sügav õnn peitub sinu sees.

Klienditdele, kellel olen avanud sisemise maailma ehk  nägemise mediteerides on nii tänulikud olnud, et nii kiiresti on võimalik näha küsimustele, mida on nii vajanud teada. Endaga sügavuti tegelemine koos juhendaja on suur rõõm, et seda ei pea kartma. Olen treenerina olemas ja sinu keha on väga tark, et üks samm korraga saab kihte näha, mis tahavad nähtavale tulla loomulikul moel. Kõike ei pea teadma jäta see endale meelde, vaid seda mis päriselt parimal moel viib sind elus edasi. Keha, hing ja vaim on  kolm parimat sõpra ja nad kõike teevad selles meditatiivses seisundis koostööd. Antakse just seda sulle, mis aitab sind päriselt. Tea seda, et südame teed minnes oled alati väga õnnelik inimene.

Oled südamest oodatud minu vastuvõtule!