HINGE TREENER

Hinge treenerina  õpetan inimesel hinge kuulama ja  tervendama, et elu oleks lihtsam ja kergem. Mina usun, et hing, keha ja vaim on kolm parimat sõpra, kui üks on haige, siis on ka teised haiged.

Hinge tervise eest peaks vastutust võtma ja seda soovin inimkonnale oma töös edasi anda. Väga paljud haigused tulevad sellest, et hing on haige ja see omakorda toob haiguse füüsilisse kehasse. Eluraskused teevad meid tugevaks, kuid sinna kinni jäädes lood nõrga tervise. Abi küsimine näitab tugevust,  hoolivust enda ja pere suhtes. Kõik me inimestena oleme erinevad tänu meie traumadele. Kui inimest hoitakse ainult armastuse vati sees ja  ei lubataks reaalsesse maailma,  siis meil ei oleks meie lugu.

Loo mida sa oled elanud teeb sinust erilise inimese, sest kõik me lood on unikaalsed. Kõik mis su elus parajasti ka ei toimuks on OK. Kõik saab korda usu mind.

Aeg ei paranda haavasid, kuid aeg annab võimaluse sul endaga tegeleda, et haavad ära parandada.

Sinu kätes on sinu õnn.

Ma olen väga tänulik Holistika Instituuudi – ja Iika keskuse koolis õpitud teadmistele.  Neid teadmisi tahan ka sinuga jagada, et meie maailm oleks tervem ja õnnelikum.

Kõik me väärime supper head tervist, et hommikul särades tööle naasta.

Treenerina avan sinu silmad reaalsele elule, et ärkaksid ülesse muinasjutu maailmast ja saaksid aru, mis elus tõeliselt oluline.

Teadlik elu on väga oluline, et saaksid päriselt head elu elada, mida sa unistad.

Kõik on võimalik, kui olla kannatlik. See mis võimatuna tundub võtab lihtsalt kauem aega. 

Pea meeles, et oluline on hinge tervendada, et tunda tõeliselt  õnnelikku elu. 

Kui sul on mure, siis kirjuta mulle ja südamest proovin leida sulle  lahenduse!

Sa ei ole enam üksi- Kõik saab  korda!

Aeg õppida ennast tundma – Oled südamest oodatud!