Minust

Tere mina olen Kaisa Torn!

Olen 31 aastane päikseline Eesti naine, kes armastab inimesi aidata. Olen loonud selle firma, et tegeleda Eestis ennatustööga. Aitan inimesi, kes soovivad paremat ja elutervemat elu endale.

Mina usun, et mida varem teadlikule elustiilile naaseme seda tervem on tulevik. Soovin oma firmaga toetada ka teisi firmasid, et oleks rohkem elutervemaid juhte Eestis. Kõik on võimalik, kui tead, mida sa tahad ja kui sa ei tea millest alustada, siis see ka täiesti ok. Treenerina mina aitan sind  suunata ja tuua sulle nähtavale selle, mida sa tegelikult tahad. Olen treener kellel on teravad silmad, et oskan sind päriselt näha ja olla sinu jaoks olemas. Tõeline elu algab siis, kui sa päriselt tahad kuulata. Mina hea meelega aitan sind.

 Minu firma nimi oli alguses Complectus OÜ ja see tähendab ladina keeles “arusaama”.  Alguses inimesi treenides ei saanud aru, mis treener ma tahan olla ja mida tahan maailmale pakkuda. Kui ma lõpetasin Tallinna Ülikoolis kehakultuuri teaduskonna, siis ma ei teadnud veel, mis tööd tahan treenerina teha, et otsisin enda südame asja, mis sütitaks mind särama.  Alguses olin ma liikumiseõpetaja, rühmatreener, personaaltreener, hinge treener, vaimne treener, toitumisnõustaja ja sain aru, kõike seda on minu jaoks liiga palju minu peas, et tahaks luua firma, kus kõik need oskused on omavahel koos, et tekiks terviklahendus inimesele. Selleks tuligi firma nimi elustiilitreener, kes aitab inimesi parema elu suunas. Kõik me ju tahame endale head elu koos supper tervisega eks. Kõik see on võimalik, kui võtad toetuse. Ma väga tahan sind aidata, et annan endast parima, et olla kasulik sinu elus.

Mina usun, et kõik me oleme võimelised elama oma unistuste elu. Mina usun, et sina oled ka, et tule nõustamisele ja vaatame, mida mina saan teha, et sinu elu oleks kergem, elutervem ja lahedam.

Mul on 8 aastat inimeste treenimise kogemust, et oled heades kätes.

Ma armastan inimesi suunata parema elu suunas, et rohkem õnnelike, eluterveid inimesi elaks Eestimaal 🙂

Oled südamest oodatud minu vastuvõtule – Jipiduu!

Sinine liblikas sümboliseerib uuestisündi. 

Liblika logo moodustab Ktähe, mis on otsene viide brändi looja Kaisa nimele. Tiivad sümboliseerivad tingimusteta armastust enda ja maailma vastu kõnelemast hirmuvabalt oma hinge tõde. Liblikal on viienurgeline silmaiiris, mis sümboliseerib ärksameelselt elamist ja millegi sügavama tajumist. Logo värvid sümboliseerivad siirust, puhtust ja selgust. Tundlad sümboliseerivad teadmisi ja loomingut, mida soovib jagada maailmale.