Minust

Tere mina olen Kaisa. Olen lihtne naine, kes armastab elu väikseid rõõme. Minu jaoks õnn on see, et saan teha, mida armastan. Õnn on see, et ärkan ülesse teadmisega, et olen elus. Õnn on see, et olen oma elujuht ja saan ise kõike valida, mida ise tahan. Elan oma unistuste elu!

Minu anne on olla NÄGIJAST treener, kes treenib EESTIS tuntuid TÄHEINIMESI. Kõik selleks, et see sära ja küllus tervendaks paljusid hingi meie kaunil Eestimaal . Soovin maailma muuta meile kõigile paremaks paigaks.

Eneseotsingute alguseks pean oma nimepäeva, 2016. aasta 14. oktoobrit, mil sattusin haiglasse: mureks tugevad valud soolestikus. Läks aega, kuni sain teada, et tegu on ärritunud soole sündroomi ja healoomulise kasvajaga kõhus. Keerulise haiguse läbipõdemine juhtis mind eneseotsingutele, leidmaks, kes ma olen ja mis on mu eluülesanne. Olen tänulik, sest mõistsin oma elu suuremat eesmärki.  Tänu sellele avaldus minus varjatud nägija ja tervenduse anded. Olen lapsepõlves tundnud ennast teistsugusena. Lapsena juba nägin olukordi ette, mis päästsid mu elu. Ma tunnetan inimeste energiaid väga hästi. Tänu sellele oskangi treenida inimest täispotensiaalini. Oskan näha sügavat inimese olemust!

Mul on ka isiklik võrkpalli grupp keda treenin Järveküla spordikoolis. Lapsed on minu suurim rõõm, kellele saan kõike oma teadmisi jagada. See oli mu üks  unistustest olla teadlik treener lastele. Mis täitus väga ootamatult kolm aastat tagasi, kui kõndisin spordiklubist mööda ja unistasin seal lastele trenni tegemisest. Samal nädalal helistati mulle ja pakuti koht olla lastele võrkpalli treener. Elu just ongi nii lihtne. Ma olen nii tänulik, et saan olla lastele teadlik treener. Minu unistus täitus, sest kõik on võimalik, kui uskuda iseendasse. Minu missioon on suunata lapsed õigele teele ja treenida neist inimesi, kes suudaksid enda peaga mõelda.  Kõik selleks, et tuua välja lastest täispotensiaali,  et saaksid särada oma annetega. Minu jaoks on oluline vabadus ja soovin seda õpetada ka lastele. Mitte keegi ei tee meid õnnelikuks, kui meie ise. Kõik on võimalik, kui usud endasse.

Olen tantsinud alates, kui olin kolme aastane. Mulle meeldib läbi tantsu inimesi tervendada, sest see on midagi väga erilist. Armastan tantsimist üle kõige siin maailmas. Kui soovid kogeda tervendavat tantsu näiteks oma üritusel, siis heameelega tulen. Tasu on mõistlik!

Endaga tegeldes sain aru, et vabaduse ja tervise toob järjepidevus. Õpitud teadmiste ja teadliku elustiili najal suutsin end terveks ravida. Lõin selle firma sellepärast, et inimesed saaksid oma tervisele terviklahenduse ja peaks jooksma mitme inimese vahel. Arvan et  haigused tulevad mitteteadlikust elustiilist. Kõikidest haigustest on võimalik võitu saada, kui õigel ajal elustiili muuta. Inimene ise on oma kehale kõige parem tervendaja: oleme ju endaga 24/7.

Tahan oma kogemusele tuginedes jagada sinuga oma teadmisi, et kõiki haigusi on võimalik ära hoida. Kui sa õpid iseennast sügavalt hinges armastama, siis saavutad kogu eluks tervenemise.

Soovin maailma luua rohkem õnnelikke inimesi läbi ELUSTIILISEMINARIDE, kes oma sära ja positiivsusega nakatavad teisigi. Soovin aidata ka Sind, et leida üles Sinus varjus olev potentsiaal.

Usu iseendasse, sest sa oled imeline unikaalne olend!

Sinine liblikas sümboliseerib uuestisündi. 

Liblika logo moodustab Ktähe, mis on otsene viide brändi looja Kaisa nimele. Liblikal on viienurgeline silmaiiris, mis sümboliseerib ärksameelselt elamist ja millegi sügavama tajumist. Logo värvid sümboliseerivad siirust, puhtust ja selgust. Tundlad sümboliseerivad teadmisi, mida soovin jagada maailmale.