Minust

Tere mina olen Kaisa Torn!

Olen päikseline Eesti naine, kes armastab inimesi aidata. Olen loonud selle firma, et tegeleda  EEstis ennatustööga. Mina usun, et mida varem teadlikule elustiili naaseme seda tervem on tulevik. Soovin Eestis tegeleda ennastus tööga ning jagada oma teadmisi, loomingut ja elukogemust “Teadliku elustiili” seminaridega. Kõik selleks, et Eesti inimesed oleksid tervemad, õnnelikumad ja elaksid oma unistuste elu lihtsuses ja kerguses.

Elu on just nii ilus, kui ilusaks sa selle kirjutad. Sina oled oma elu kirjanik. Sina saad olla enda maailma päästja ning luua täpselt selliseks enda maailma nagu sina tahad, et see oleks.

Kõik on võimalik, kui anda endale aega muutusteks! 🙂

Sinine liblikas sümboliseerib uuestisündi. 

Liblika logo moodustab Ktähe, mis on otsene viide brändi looja Kaisa nimele. Tiivad sümboliseerivad tingimusteta armastust enda ja maailma vastu kõnelemast hirmuvabalt oma hinge tõde. Liblikal on viienurgeline silmaiiris, mis sümboliseerib ärksameelselt elamist ja millegi sügavama tajumist. Logo värvid sümboliseerivad siirust, puhtust ja selgust. Tundlad sümboliseerivad teadmisi ja loomingut, mida soovib jagada maailmale.