Minust

Olen Kaisa – tervendaja,  kes soovib armastust jagades aidata inimesel leida enda parim versioon. Soovin maailma muuta meile kõigile paremaks paigaks.

Eneseotsingute alguseks pean oma nimepäeva, 2016. aasta 14. oktoobrit, mil sattusin haiglasse: mureks tugevad valud soolestikus. Läks aega, kuni sain teada, et tegu on ärritunud soole sündroomi ja healoomulise kasvajaga kõhus. Keerulise haiguse läbipõdemine juhtis mind eneseotsingutele, leidmaks, kes ma olen ja mis on mu eluülesanne. Olen tänulik, sest mõistsin oma elu suuremat eesmärki. Endaga tegeldes sain aru, et vabaduse ja tervise toob järjepidevus. Õpitud teadmiste ja teadliku elustiili najal suutsin end terveks ravida.

Inimene ise on oma kehale kõige parem tervendaja: oleme ju endaga 24/7.

Tahan oma kogemusele tuginedes olla teistele inspiratsiooniks, näidates, et kõik on võimalik, kui endasse uskuda. Soovin maailma luua rohkem tähti, kes oma sära ja positiivsusega nakatavad teisigi. Soovin aidata ka Sind, et leida üles Sinus varjus olev potentsiaal.

Oskan aidata ettevõtteidki, mis muretsevad oma töötajate vaimse ja füüsilise tervise pärast ning valmis neid sellega toetama. Olen infokanal, mis pakub ideid ja lahendusi.

Sinine liblikas sümboliseerib avastamist, uudistamist, otsimist ja leidmist.

Liblika logo moodustab Ktähe, mis on otsene viide brändi looja Kaisa nimele.

Liblikal on kolmnurgakujuline silmaiiris, mis sümboliseerib nägemist ja millegi sügavama tajumist. Logo värvid sümboliseerivad siirust, puhtust ja selgust.