Minust

Tere mina olen Kaisa Torn!

Olen päikseline Eesti naine, kes soovib tõsta maailma kõrgustesse oma firmaga. Suure rõõmuga jagan oma loomingut, teadmisi, töö- ja  elukogemusi. Kõik selleks, et meie elu siin maal oleks lihtsam, kergem ja õnnelikum. Armastan aidata ja suunata inimesi südame teekonnale, mis loob nende ellu kergust ja rõõmu. Kõik selleks, et oleks  rohkem õnnelikke, säravaid inimesi maailmas, kes armastavad ennast päriselt.

Minu unikaalne anne on see, et oskan näha inimest terviklikult ehk hinge, vaimu ja keha tervist. Minu anne on olla nägija ja teha inimeste silmad lahti, et nad päriselt ka õpiksid ennast tundma. Tänaseks päevaks võin öelda, et olen treener, kes suunab inimest hea tervise ja tähtede poole. Ma usun, et kõik me inimestena oleme erinevad ja seetõttu ka meie  elustiil on erinev. Minu meeelest on oluline on õppida enda jaoks parim elustiil selgeks, mida suudad luua. Mina tahan ainult suunata inimesi, kes ise vastutavad oma elu eest ja tervendavad ennast ise. Sina saad õppida kõige paremini tundma iseennast, kui julged seda teha. Siin inspireeriv video minust ,et aktsepteerida oma keha nagu see on ja armastada teda kui püha templit. Kõige olulisem on usaldada ennast ja võtta enda elu eest vastututuse, sest see loob ilu sinu sees ja ümber. Sina oled oma elu kunstnik. Mina soovin olla sinu  teejuhiks nii kaua, kui seda ise soovid. Mis elu sa valid elada?

Õnnelikus külas elavad õnnelikud ja terved inimesed. Kui sa tahad endale häid sõpru ja tervet peret, siis alusta endast. Luban sulle, et see teekond on imeline.

Minu firma sai loodud tänu minu haigusele nimega ärritunud soole sündroom, millest olen tänaseks täiesti terve. Olen haigusele väga tänulik, sest see õpetas mulle aus olema enda vastu  ja tänu sellele õppisin ennast tingimusteta armastama, austama ja kõige olulisem väärtustama. Minu soov on anda lootust inimestele, kellele on sama haigus või muu haigus, et haigusest saab võitu, kui väga tahta elada. See teekond võttis minul peaagu 6 aastat aega, et olla 100% terve vaimselt, hingeliselt, kui ka füüsiliselt. See oli minu elu kõige väärtuslikum kuldmedal, mille üle olen väga uhke. Haiguseks tervenemise teekond õpetas mulle aus olema iseendaga. Tänaseks päevaks armastan ennast täiega nii seest, kui ka väljast. Imeline on tunda oma armastust ja soovin seda ka teistega jagada, et maailma näeks, et kõik on võimalik.

Elu on just nii ilus, kui ilusaks sa selle kirjutad. Sina oled oma elu kirjanik. Alusta juba täna enda elu elama ja luban sulle, et see teekond on vinge … 🙂

Anna endale võimalus tervenemiseks ja sa veel üllatud iseendas!

Kõik me oleme väärt kuldmedalit  – HAKKA TEGUTSEMA  🙂

Sinine liblikas sümboliseerib uuestisündi. 

Liblika logo moodustab Ktähe, mis on otsene viide brändi looja Kaisa nimele. Tiivad sümboliseerivad tingimusteta armastust enda ja maailma vastu kõnelemast hirmuvabalt oma hinge tõde. Liblikal on viienurgeline silmaiiris, mis sümboliseerib ärksameelselt elamist ja millegi sügavama tajumist. Logo värvid sümboliseerivad siirust, puhtust ja selgust. Tundlad sümboliseerivad teadmisi ja loomingut, mida soovib jagada maailmale.