Minust

Tere mina olen Kaisa!

Olen särav päike, äratav tuli, värske õhk, voolav jõgi, maajõud, särav täht ja müstiline kuu, kes soovib oma armastusega luua inimkonda rahu. Elan oma südametões ja jagan seda maailmaga.

Ma armastan inimesi treenida, sest mulle täiega meeldib seda teha. Kõik selleks, et see sära ja küllus, mida inimene endas loob tervendaks paljusid hingi  maailmas. Soovin maailma tervendada oma tööga meile kõigile paremaks paigaks.

Alustasin eneseotsingut, kui olin 15 aastane. Sellel ajal ma tundsin hinges, et ma ei taha olla proffisportlane vaid professionaalne treener maailmas. Sügavamat eneseotsingute alguseks pean  oma nimepäeva, 2016. aasta 14. oktoobrit, mil sattusin haiglasse: mureks tugevad valud soolestikus. Läks aega, kuni sain teada, et tegu on ärritunud soole sündroomiga. Keerulise haiguse läbipõdemine juhtis mind eneseotsingutele, leidmaks, kes ma olen hinges ja mis on mu eluülesanne. Olen tänulik, sest mõistsin oma elu suuremat eesmärki ja õppisin ennast tingimusteta armastama.  Tänu sellele avaldus minus varjatud  nägija anded. Mille üle olen väga tänulik, sest tänu sellele saan väga kiiresti inimesi aidata.

Mul on ka isiklik võrkpalli grupp keda treenin Järveküla spordikoolis. Lapsed on minu suurim rõõm, kellele saan kõike oma teadmisi pärandada. Ma olen nii tänulik, et saan olla lastele teadlik treener.

Minu missioon on suunata lapsed ja täiskasvanud südameteele ja treenida neist inimesed, kes suudaksid iseennast tervendada.  Kõik selleks, et tuua välja inimesestest täispotensiaali, et saaksid särada oma annetega maailmas. Minu jaoks on oluline vabadus ja soovin seda õpetada kõigile, kes seda soovivad. Mitte keegi ei tee meid õnnelikuks, kui meie ise. Õnn on meie kätes – kõik on võimalik, kui uskuda endasse.

Endaga tegeldes sain aru, et vabaduse ja tervise toob järjepidevus. Õpitud teadmiste ja teadliku elustiili najal, suutsin end terveks ravida. Lõin selle firma sellepärast, et inimesed saaksid oma tervisele terviklahenduse ja ei peaks jooksma mitme inimese vahel nagu mina seda tegin. Arvan et  haigused tulevad mitteteadlikust elustiilist. Kõikidest haigustest ja elumuredest on võimalik võitu saada, kui õigel ajal elustiili muuta. Inimene ise on oma kehale kõige parem tervendajaks: oleme ju endaga 24/7. Väga palju saame ise ära teha, kui julgeme küsida abi.

Tahan oma kogemusele tuginedes jagada sinuga, et ime oled sina ise. Kui sa õpid iseennast sügavalt hinges tingimusteta armastada, siis saavutad kogu eluks tervenemise.

Soovin maailma luua rohkem õnnelikke inimesi läbi elustiilitreeningute, elustiiliseminaride ja laagrite, kes oma sära ja positiivsusega nakatavad teisigi.

Soovin aidata ka Sind, et leida üles Sinus varjus olev potentsiaal.

Usu iseendasse, sest sa oled imeline unikaalne olend!

Sinine liblikas sümboliseerib uuestisündi. 

Liblika logo moodustab Ktähe, mis on otsene viide brändi looja Kaisa nimele. Liblikal on viienurgeline silmaiiris, mis sümboliseerib ärksameelselt elamist ja millegi sügavama tajumist. Logo värvid sümboliseerivad siirust, puhtust ja selgust. Tundlad sümboliseerivad teadmisi, mida soovin jagada maailmale.