Minust

Olen Kaisa –  treener, tervendaja, selgeltnägija ja tantsija. Mina soovin armastust jagades aidata inimetel leida enda parima versiooni. Soovin maailma muuta meile kõigile paremaks paigaks.

Olen vabahing, kes võtab vastu maailma nagu see on. Ma elan aksepteerimises, lubamises ja vastuvõtmises. Armastan elu ja soovin oma elu sinuga jagada.

Eneseotsingute alguseks pean oma nimepäeva, 2016. aasta 14. oktoobrit, mil sattusin haiglasse: mureks tugevad valud soolestikus. Läks aega, kuni sain teada, et tegu on ärritunud soole sündroomi ja healoomulise kasvajaga kõhus. Keerulise haiguse läbipõdemine juhtis mind eneseotsingutele, leidmaks, kes ma olen ja mis on mu eluülesanne. Olen tänulik, sest mõistsin oma elu suuremat eesmärki.  Tänu sellele avaldus minus varjatud nägija ja tervenduse anded. Olen lapsepõlves tundnud ennast teistsugusena. Lapsena juba nägin olukordi ette, mis päästsid mu elu. Ma tunnetan inimeste energiaid väga hästi. Tänu sellele oskangi tervendada.

Olen tantsinud alates, kui olin kolme aastane. Mulle meeldib läbi tantsu inimesi tervendada, sest see on midagi väga erilist. Armastan tantsimist üle kõige siin maailmas. Läbi vabastava tantsu saab ise ennast tervendada  negatiivsetest emotsioonidest. Näiteks ärevushäire on värisev emotsioon, mis tahab välja tulla. Luba endal tunda kõike tundeid läbi tantsu ja saad terveks. Läbi raputuse keha ise hakkab viskama välja, mis talle ei meeldi. Südamest soovitan tantsida. Elu on siis lihtne, kui sa nii mõtled.

Endaga tegeldes sain aru, et vabaduse ja tervise toob järjepidevus. Õpitud teadmiste ja teadliku elustiili najal suutsin end terveks ravida. Inimene ise on oma kehale kõige parem tervendaja: oleme ju endaga 24/7.

Tahan oma kogemusele tuginedes jagada sinuga oma teadmisi, et kõiki haigusi on võimalik ravida. Kui sa õpid iseennast sügavalt hinges armastama, siis saavutad tervenemise.

Soovin maailma luua rohkem õnnelikke inimesi, kes oma sära ja positiivsusega nakatavad teisigi. Soovin aidata ka Sind, et leida üles Sinus varjus olev potentsiaal.

Usu iseendasse, sest sa oled imeline unikaalne olend !

Sinine liblikas sümboliseerib avastamist, uudistamist, otsimist ja leidmist.

Liblika logo moodustab Ktähe, mis on otsene viide brändi looja Kaisa nimele.

Liblikal on kolmnurgakujuline silmaiiris, mis sümboliseerib nägemist ja millegi sügavama tajumist. Logo värvid sümboliseerivad siirust, puhtust ja selgust.