ELUSTIILITREENER

Elustiilitreenerina on minu missioon õpetada inimesele iseenda tervendamist, seda end armastades ja oma elu üle kontrolli võttes. Aitan oma teadmiste ja kogemustega tuua inimeses välja tema parima versiooni. Toetun töös teadlikule toitumise, trennile, vaimu- ja hingetreeningule. Kõik selleks, et inimene oleks enda õnnekunstnik ja maaliks just sellist pilti, nagu ta on unistanud. Kõik on võimalik, kui elu usaldada ja lasta tuulel end kanda õigel ajal õigesse kohta.

Mina järgin põhimõtet: inimene koosneb kehast, vaimust, hingest, emotsioonidest ja loodusjõududest (maa, õhk, tuli, vesi, eeter). Selleks olen loonud nelja teenusega terviklahenduse, mis juhib inimest enda keskmesse. Lahendus koosneb personaaltreeningust, toitumisnõustamisest, arengut toetavast teraapiast ja selgeltnägemisest.

Personaaltreening õpetab keha armastama, et tunneksid end oma templis väärtuslikuna.  Toitumisnõustamine õpetab keha kuulama, teadmaks, mis toitu ta vajab. Teraapia õpetab lahti laskma alateadvuses olevatest mõttemustritest, uskumustest ja hirmudest. Selgeltnägemine on selleks, et läbi ettenägelikkuse tuua ellu kergust. Infot aitan vahendada läbi selgeltnägemiskaartide ja enda, et anda soovitusi ja hoiduda vigadest. Kõik selleks, et  suunata sind õigele rajale. Meditatsiooniga õpetan inimesele, kuidas olla enda selgeltnägija, vabastamaks teadmatult alla neelatud emotsioonid.

Selline süsteem kasvatab tiivad, mis kannavad inimest muretult terve elu. Usun, et elu usaldades ja abi vastu võttes võib elada kerget ja harmoonilist elu.

Minu eesmärk on viia kokku pusle neli tükki, et inimese elus tekiks kord ja loogika. Kõik olendid siin planeedil on ainulaadsed, nii on ka iga inimese elustiil erinev ja eriline. Tõeline ime juhtub siis, kui lõpetame enda eest jooksmise ja vaatame tõele otsa.

Kui olla teadlik juht, on meil kõigil võime end terveks ravida.

Kui näed maailmas midagi, mis sulle ei meeldi, siis ole sina see muutus. Muutes iseennast, muudad maailma.

Oled südamest oodatud minu juurde !

Just see on kõige tähtsam. See toob õnne, mida inimesed tihti otsivad.

Võtan vastu inimesi olenemata vanusest ja soost. Tähtis on, et inimeses on soov oma elukvaliteeti parandada. Kui vajad motivatsiooni, teadmisi ja tuge, et edasi liikuda, siis olen sinu jaoks olemas nii kaua, kui seda soovid.

Annan endast parima, et sind aidata!

Toitumisnõustamine

Toitumisnõustajana aitan inimestel kujundada uusi toitumisharjumusi. Praeguseks olen seda tööd teinud neli aastat. Nõustamisel võtan arvesse inimese elustiili.

Usun, et teadlike valikutega saab ennetada paljude haiguste tekkimist. Soovitan maitsvaid retsepte, koostan näidismenüüd, tutvustan tervislikke tooteid ja jagan nippe, kuidas lihtsamalt tervislikult toituda. Soovi korral annan harjutusi koduseks trenniks ja õpetan mediteerima. See on tore ja huvitav protsess, millest võivad inspiratsiooni ammutada lähedasedki.

Kui muudad oma maailma, muutub ka ümbritsev maailm.

Milline näeb välja üks toitumisnõustamine?

Nõustamisele registreerimine :

Uue kliendiga tutvumiseks saadan talle registreerimisankeedi ja toitumispäeviku juhendi, mis palub inimesel järgida oma toitumist kaks päeva. Kui ankeet ja päevik on saadetud, lepime kokku konsultatsiooniaja.
Esimene kohtumine sisaldab ettevalmistust, nõustamist ja kokkuvõtet.

Esimene toitumisnõustamine :

Annan kliendile terviseplaani, mis juhib kliendi soovitud eesmärgini. Vajadusel muudame toitumisplaani. Lisaks teen kliendile aparaadiga kehaanalüüsi, kontrollin vererõhku ja üldist kehapilti.

Teine toitumisnõustamine:

Ehk kontrollnõustamine, selgitamaks, kuidas on terviseplaani täitmine sujunud. Eesmärk on liikuda eesmärgi täitumiseni.

Järgmised nõustamised:

Räägin kliendile toidu portsjonsüsteemist, et aidata mõista, mis on teadlik toitumine. See on põhjalikum personaalõpe, kus selgitan eraldi vee, rasvade, süsivesikute ja valkude tähtsust ning räägin mõistlikest toidukogustest. Nõustamiste eesmärk on anda teadmisi, mis suunavad inimest saavutama enda parim vorm.

ATV TERAPEUT

Mis on arengut toetav vestlus ehk ATV?

Arengut toetav vestlus toimub ühest etapist teise liikudes lihtsa skeemi järgi, aitamaks kliendil saavutada eesmärke ja manifesteerida neid muutusi, mida ta soovib oma ellu tuua. Kõigepealt selgub kliendi ja terapeudi koostööst eesmärk: mida klient tahab?

Seejärel luuakse soovitud lõpptulemusest selge kujutluspilt ehk visioon. Kui kujutlus on olemas, testitakse kliendi usku sellesse, et ta saavutab soovitud tulemuse. Kui kliendi usk pole piisavalt suur, teeme tööd sisemiste takistustega, mis loomingulist ja muutvat väge kinni hoiavad. Kui takistused on kõrvaldatud ja kliendi usk kasvanud, töötame välja detailse tegevusplaani, mida klient peale seanssi hakkab ellu viima.

Eesmärgi seadmine > Visioon > Testimine > Takistused > Tegevusplaan > Eesmärgi saavutamine

ATV terapeudina aitan vabastada negatiivseid uskumusi, tundeid ja hirme: kõike, mis pärit minevikust. Teraapias uurin olevikku ja tulevikku, et kliendil tekiks usk oma püstitatud eesmärgi poole liikumiseks. Teraapia põhiline eesmärk on treenida oma vaim tugevaks: selleks, et inimest miski ei raputaks ega murraks.

Kõik halb juhtub põhjusega. Usun, et inimene saab seda, millesse ta usub.

ATV teraapiast saab kasu klient, kes tahab saavutada eesmärki või elus midagi muuta. Terapeut saab töötada ainult selle kliendiga, kes on valmis võtma enda üle vastutuse.

PERSONAALTREENER

Personaaltrenn on treeningsessioon, mis toimub kliendi ja treeneri poolt valitud kohas. Personaaltrenn võib leida aset nii spordiklubis kui õues. Sellest võib osa võtta üksi, kahekesi või kuni kuueliikmelise grupina. Trenn on suunatud kliendi eesmärkide saavutamiseks, toetudes ta soovidele, eelistustele ja iseärasustele. Treeneriga koos töötatakse välja plaan, mis on jätkusuutlik ja jõutele kohane. Praeguseks olen seda tööd teinud viis aastat!

Mina personaaltreenerina:

 • toitumisnõustajana oskan inimesele jagada teadmisi teadlikust toitumisest;
 • õpetan inimest läbi korrektse sooritustehnika oma keha kontrollima ja seda õigesti kasutama;
 • terapeudina saan inimest toetada psühholoogiliselt ja teadlikult;
 • mitmekülgne sportlase karjäär, kogemused ja teadmised aitavad mul toetada teisi sportlasi;
 • annan endast alati parima, et trenn oleks lõbus, nauditav ja tasakaalus;
 • aitan keha tugevaks treenida, andes inimesele enesekindluse ja turvatunde.

Milline näeb välja üks personaaltrenn?

 • 1

   

  Konsultatsioon

  Intervjuul küsin inimeselt küsimusi varasema
  treeningtausta kohta. Mõtestan etapid, mis
  viivad inimese seatud eesmärkidele lähemale.
  Koostan plaani, mida mööda rahulikult
  liigume, et jõuda soovitud tulemuseni. Teen
  treeningprogrammi, liikuvus- ja kehaanalüüsi.
  Kontrollin tervisenäitajaid (vererõhk, pulss).

 • 2

  Esimene trenn

  Määran inimese füüsilise võimekuse ja panen
  seeläbi paika treeningkoormuse. Nähtava ja
  varasema info järgi koostan personaalse kava.

   

  2

 • 3

   

  Järgmised trennid

  Hiljem jätkame personaalselt koostatud kavaga
  edasi ja liigume järgmistel treeningutel edasi
  eesmärgi suunas.

SELGELTNÄGIJA

Enamik inimesi suhtub sõnasse “selgeltnägija” skeptiliselt. Arvatakse, et tegu on millegi ebaloomulikuga. Mina usun, et igaüks meist on eriliste oskustega  selgelt nägija ehk inimene, kes näeb vastavalt oma võimetele ja oskustele tehtud töö tulemust. Iga inimesel on anne midagi hästi näha. Näiteks väga hea juuksur teab selgelt, milline soeng inimesele sobib; heal fotograafil on aga võime näidata inimese või looduse kõige erilisemaid omadusi, nähes ette olukorra parimat võimalikku tulemust. Loomulikult on nimetatud ametimehed oma tööd õppinud ja teatud oskused omandanud. Nii ka mina: olen  õppinud ja arendanud oma oskusi ja võimeid, et lugeda inimhinge.

Kes on minu arvates selgeltnägija?

Tõeline selgeltnägija on inimene, kes suudab selgelt näha oma sisemist ja endast välja jäävat maailma. Teisisõnu: ta näeb enda sees olevat potentsiaali ja ilu. Ta oskab kuulda, tunnetada ja märgata ümbritsevat: energiaid, inimesi ja loodust. Selgeltnägija armastab maagiat ja usub imedesse. Ta on võlur, kes ettenägelikkusega saab tulevikus palju asju ära hoida.  Tänu sellele elab ta lihtsat ja kerget elu.

Milleks on vaja intuitsiooni arendada?

Intuitsiooni on võimalik kõikidel inimestel treenida. See on hingetreening, mis kasvatab tiivad. Järjepidevalt  treenides toob välja varjatud anded. See omakorda toob  usu iseendasse, et kõik on võimalik.  Intuitsiooni treenides loob inimene kontakti oma hingega. See annab kontakti MINA pildiga – Kes ma olen. See suunab inimest tegelema oma eluülesandega. Mida rohkem sa treenid, seda lähemale liigud oma südamele, et olla vabahing.  Vabahing on avatud südamega inimene, kes elab oma unistuste elu. See inimene ei sõltu kellegi teise armastusest, vaid hoopis jagab seda teistega.

Enda leidmine on kõige võimsam tunne !

Kuidas arendada oma intuitsiooni?

Intuitsiooni saab arendada läbi meditatsiooni, kasutades oma viit meelt: nägemis-, kuulmis-, kompimis-, haistmis- ja maitsmismeelt. Intuitsioon ongi kuues meel: sisetunne, mis ütleb ette midagi, mida inimene ei suuda põhjendada. Olen mediteerinud kaheksa aastat, end pidevalt täiendades.

Inimese intuitsioon on üsna tugev seitsmenda eluaastani. Lapsed saavad näidata meile, täiskasvanutele, kuidas oma sisemaailma kuulata. Mida rohkem vaigistad oma mõistust, seda rohkem kuuled oma sisehäält. Ja see viib sind sügavale enda eluülesande ja missioonini ehk Sinu tõe juurde.

Olen loonud oma rännakumeetodi, kus läheme kliendiga koos tema alateadvusesse, vabastamaks ta eri blokkidest ja valust. Selleks et tuua tagasi elujõud. Kogemus näitab, et meetod toimib väga hästi. Olen aidanud väga palju hingi oma kabinetis. Usun enda töösse, sest olen näinud oma silmaga imesid.