ELUSTIILITREENER

Elustiilitreener  on unikaalne treener maailmas, kes on treeninud ennast uue ajastu treeneriks, kes oskab näha inimese tervist terviklikult. Treener kes näeb hinge, vaimu ja tunneb ka füüsilise keha tervise seisundit. Treener, kes suunab inimest koos eluterve elustiili südame teekonnale.

Kaisa südame soov oleks, et rohkem elaks Eestis õnnelikke, säravaid ja terveid inimesi . Kallis inimene, see on kõik loodud sinu jaoks, et sul oleks kergem elu. 

Kaisa on õppinud 10 aastat inimest erinevates erakoolides,  koolitustel ja ülikoolis, et mõista millest sõltub inimese tervis, elu ja õnn.  Tänu oma elukogemusele lõi Kaisa firma.

Miks elustiilitreener firma nimeks, sest..

  • Usun, et läbi teadlik elu saab luua endale hea tervise.
  • Usun et teadliku eluviisiga on võimalik väärikalt vananeda vähemalt 120 aastani või isegi rohkemgi.
  • Usun, et inimene ise teeb ja loob omale unistuste elu.
  •  Usun, et iga üks saab olla enda elu õnnesepp.
  •  Usun kõik seda mida tahad, saad selle nimel tööd teha läbi loomise ja tegude.  Kõik on võimalik, kui on tahet muuta elu.
  • Usun kõik on võimalik, kui valid ennast armastada
  • Usun imed juhtuvad nende inimestega, kes armastavad elu.

Sinu kätes on sinu vägi luua endale hea ELU

Usun, et kõik on võimalik, kui on ainult tahet elada unistuste elu. Kui sul on tahet ja oled valmis võtma tervise eest 100% vastutuse, siis oled õiges kohas. Mina saan treenerina sind suunata, ülesandeid anda, kavasid luua, nõu anda ja meditatsiooni teha, et õpiksid ennast armastama. Kui tahad endale treenerit, kes suunaksid sind, siis hea meelega teen seda. Ma väga armastan inimesi aidata ja teen seda suure rõõmu ja kergusega.

Kõik on võimalik, kui anda endale aega.

Treenerina pakun sulle terviklahendust läbi elustiilitreeningu teenuse. Teenus sisaldab ennast – personaaltreeneri, toitumisnõustaja, vaimsetreeneri ja hingetreeneri oskusi ja teadmisi, mida saan treenerina sinu peal rakendada, et saaksid enda elu meistriks.  Treeningul liigud üks trepi aste enda unistuste elule lähemale. Mina usun sinusse ja tean, et oled kõigeks võimeline. Kui mina seda suutsin siis suudad sina ka.

Personaaltreenina õpetan keha armastama ja tervendama, et tunneksid end oma templis hästi. Keha on tempel, kelle eest sul tuleb hoolt kanda, austada ja reageerida tema vajadustele. Kas soovid, et sinu tempel oleks korras, puhas ja värviline, kui jah, siis oled õigetes kätes. Kõik kehad on erinevad, et õpi tundma enda keha ja sa veel üllatud, kui võimas inimene sa oled. Saan sulle luua koduse trennikava ja treeningprogrammi, kui seda tahad.

Holistiline Toitumisnõustajana õpetan oma keha austama ja unikaalseid vajadusi kuulama, teadmaks, mis toitu ta vajab.  Kõik me oleme erinevad ja peame sööma ka erinevat toitu, mida keha vajab. Tervislik toit hoiab vaimu ja keha tervenaSaan sulle luua toitumisekava ja saad teha läbi elustiiliprogrammi, mis toetab sinu elu.

 Vaimse treenerina treenin sinu selgroo tugevaks nagu imeline õunapuu, et eluraskused ei murraks sind vaid teeks sind veel tugevamaks. Vaimne treening aitab luua selguse, kus sa oled enda elus praegu.  Treenerina aitan näha läbi uskumused ja mõttemustrid, mis ei teeni sind, et saaksid naasta ainult kõrgustesse uute ja paremate mõtetega. Elus on tegelikult lahendus nii lihtne, et näitan seda sulle, et saaksid liikuda oma eluga edasi. Loon sulle toredaid ülesandeid, et näed tõeliselt tõde, mis aitab su elus korda luua.

 Hinge treenina äratan  sind ülesse, et elaksid oma südame häälega kooskõlas ja julgeksid hirmuvabalt teiste inimestega suhelda. Aitan läbi meditatsiooni näha sinu hingemaailma elu, et saaksid väga kiiresti teada oma küsimustele vastused. Keha on hingemaailma peegliks.

Oled südames oodatud nõustamisele!