ELUSTIILITREENER

Elustiilitreenerina on minu missioon õpetada inimesele iseenda tervendamist, seda end armastades ja oma elu üle kontrolli võttes. Aitan oma teadmiste ja kogemustega tuua inimeses välja tema parima versiooni. Toetun töös teadlikule toitumise, trennile, vaimu- ja hingetreeningule. Kõik selleks, et inimene oleks enda õnnekunstnik ja maaliks just sellist pilti, nagu ta on unistanud. Kõik on võimalik, kui elu usaldada ja lasta tuulel end kanda õigel ajal õigesse kohta.

Mina järgin põhimõtet: inimene koosneb kehast, vaimust, hingest, emotsioonidest ja loodusjõududest (maa, õhk, tuli, vesi, eeter). Selleks olen loonud nelja teenusega terviklahenduse, mis juhib inimest enda keskmesse. Lahendus koosneb personaaltreeningust, toitumisnõustamisest, arenguteraapiast ja hingetreeningust. Kõik see teeb minust iseenda tervendaja. See võimalus on ka sinul olemas. Kas soovid olla ÕNNELIK INIMENE?

Personaaltreening õpetab keha armastama, et tunneksid end oma templis väärtuslikuna. Toitumisnõustamine õpetab keha kuulama, teadmaks, mis toitu ta vajab. Arenguteraapias õpetan lahti laskma alateadvuses olevatest mõttemustritest, uskumustest ja hirmudest. Teraapia on selleks, et teadlikult oma vaimu tugevaks treenida. Hingetreening on selleks, et  aitada inimesel vabaneda kehasse salvestunud emotsioonidest. Kasutan selleks meditatsiooni, oma loovuse annet ja erinevaid teadlikke võtteid, et inimene vabaneb valust. Hingetreeningul kasutan  selgeltnägemise kaarte takistuste korral, et läbi näha probleemi põhjust. Inglikaardid toovad lauale lahenduse, mis toob ellu selguse ja usu edasiminekul. Kõik info on inimese alateadvuses olemas, aga selleks ongi vaja kasutada seda tehnikat. Kõik selleks, et suunata sind õigele rajale.

Selline süsteem kasvatab tiivad, mis kannavad inimest muretult terve elu. Usun, et elu usaldades ja abi vastu võttes võib elada kerget ja harmoonilist elu.

Minu eesmärk on viia kokku pusle neli tükki, et inimese elus tekiks kord ja loogika. Kõik olendid siin planeedil on ainulaadsed, nii on ka iga inimese elustiil erinev ja eriline. Tõeline ime juhtub siis, kui lõpetame enda eest jooksmise ja vaatame tõele otsa.

Kui olla teadlik juht, on meil kõigil võime end terveks ravida.

Kui näed maailmas midagi, mis sulle ei meeldi, siis ole sina see muutus. Muutes iseennast, muudad maailma.

Oled südamest oodatud minu juurde !

Just see on kõige tähtsam. See toob õnne, mida inimesed tihti otsivad.

Võtan vastu inimesi olenemata vanusest ja soost. Tähtis on, et inimeses on soov oma elukvaliteeti parandada. Kui vajad motivatsiooni, teadmisi ja tuge, et edasi liikuda, siis olen sinu jaoks olemas nii kaua, kui seda soovid.

Annan endast parima, et sind aidata!

Toitumisnõustamine

Toitumisnõustajana on minu missioon läbi  elustiili programmi selgeks teha, et me oleme ise enda tervendajad. Olen oma töös palju aidanud inimesi, kes ei ole leidnud arstide juurest abi.  Tänu sellele programmile on saadud terveks. See võimalus on ka sinul olemas. Aitan kujundada uusi toitumisharjumusi läbi oma loomingu, et see oleks lõbus ja nauditav protsess.  Õnn ja tervis on sinu kätes ja mitte keegi ei saa sind terveks teha peale sinu ENDA. Olen seda tööd teinud viis aastat ja võin öelda, et teadlik toitumine teeb imesid. Usun, et kui rohkem inimesi vastutaks oma elu eest ja õpiksid teadlikumalt toituma, siis me ei sõltuks nii palju arstidest. Kas sina soovid oma tervist ise KONTROLLIDA või lased kontrolli kellegi teise KÄTESSE? Kõik on võimalik terveks teha, kui uskuda looduse jõusse. Taimedes on suur VÄGI ja selle energiaga keha tervenebki. Alusta enne, kui on liiga hilja.

Nõustamisel soovitan maitsvaid retsepte, koostan näidismenüüd, tutvustan tervislikke tooteid ja jagan nippe, kuidas lihtsamalt tervislikult toituda.  Saadan kokkamis videosid, mis on minu enda tehtud. Soovi korral annan harjutusi koduseks trenniks ja õpetan mediteerima. See on tore ja huvitav protsess, millest võivad inspiratsiooni ammutada lähedasedki.

Nõustamisel võtan arvesse inimese elustiili. Sa ei pea kartma, et keegi paneb sulle karme TOIDUPIIRANGUID. Olen paindlik nõustaja ja minuga sa võid tunda ennast hästi vabalt. Tähtis on KOOSTÖÖ!

Milline näeb välja üks toitumisnõustamine?

Nõustamisele registreerimine :

Uue kliendiga tutvumiseks saadan talle registreerimisankeedi ja toitumispäeviku juhendi, mis palub inimesel järgida oma toitumist kaks päeva. Kui ankeet ja päevik on saadetud, lepime kokku konsultatsiooniaja.
Esimene kohtumine sisaldab ettevalmistust, nõustamist ja kokkuvõtet.

Esimene toitumisnõustamine :

Annan kliendile terviseplaani, mis juhib kliendi soovitud eesmärgini. Vajadusel muudame toitumisplaani. Lisaks teen kliendile aparaadiga kehaanalüüsi, kontrollin vererõhku ja üldist kehapilti.

Teine toitumisnõustamine:

Ehk kontrollnõustamine, selgitamaks, kuidas on terviseplaani täitmine sujunud. Eesmärk on liikuda eesmärgi täitumiseni.

Järgmised nõustamised:

Räägin kliendile toidu portsjonsüsteemist, et aidata mõista, mis on teadlik toitumine. See on põhjalikum personaalõpe, kus selgitan eraldi vee, rasvade, süsivesikute ja valkude tähtsust ning räägin mõistlikest toidukogustest. Nõustamiste eesmärk on anda teadmisi, mis suunavad inimest saavutama enda parim vorm.

ARENGUTERAPEUT

Mis on arenguterapeudi ülesanne?

Arenguterapeudi ülesanne on ühest etapist teise liikudes lihtsa skeemi järgi, aitamaks kliendil saavutada eesmärke ja manifesteerida neid muutusi, mida ta soovib oma ellu tuua. Kõigepealt selgub kliendi ja terapeudi koostööst eesmärk: mida klient tahab?

Seejärel luuakse soovitud lõpptulemusest selge kujutluspilt ehk visioon. Kui kujutlus on olemas, testitakse kliendi usku sellesse, et ta saavutab soovitud tulemuse. Kui kliendi usk pole piisavalt suur, teeme tööd sisemiste takistustega, mis loomingulist ja muutvat väge kinni hoiavad. Kui takistused on kõrvaldatud ja kliendi usk kasvanud, töötame välja detailse tegevusplaani, mida klient peale seanssi hakkab ellu viima.

Eesmärgi seadmine > Visioon > Testimine > Takistused > Tegevusplaan > Eesmärgi saavutamine

Arenguterapeudina aitan vabastada negatiivseid uskumusi, tundeid ja hirme: kõike, mis pärit minevikust. Teraapias uurin olevikku ja tulevikku, et kliendil tekiks usk oma püstitatud eesmärgi poole liikumiseks. Teraapia põhiline eesmärk on treenida oma vaim tugevaks: selleks, et inimest miski ei raputaks ega murraks.

Kõik halb juhtub põhjusega. Usun, et inimene saab seda, millesse ta usub.

ATV teraapiast saab kasu klient, kes tahab saavutada eesmärki või elus midagi muuta. Terapeut saab töötada ainult selle kliendiga, kes on valmis võtma enda elu üle vastutuse.

PERSONAALTREENER

Personaaltrenn on oma ala asjatundja, kellel on teadmised inimese anatoomiast, füsioloogiast, füsioteraapiast, erinevatest treeningprintsiipitest- ja vahenditest ning liikumise ja toitumise mõjust inimese füüsilisele ja vaimsele tervisele ning piisav pädevus, et koostada iga inimese individuaalseks arenguks sobivaid programme ning oskus suunata inimest looma muutusi tema elustiilis üldise tervise huvides.

Personaaltrenn on lõbus ja motiveeriv treeningsessioon, mis on mõeldud kõigile. Treenerina seame koos eesmärgid,  mida soovid saavutada. Loon sulle lauale oma nägemuse plaanist, et seda ka päriselt saavutaksid. Sina kinnitad, kas oled selleks valmis, et vajadusel saame kõike muuta.

Olen treener, kes on valmis sind igati toetama, et saavutaksid soovitud tulemust. Ma olen olnud viis aastat  personaaltreener. Kogunud viiest erinevast koolist teadmisi 9aastat, et olla parim treener sulle. Annan sulle just seda, mida oled valmis vastu võtma.

Olen loonud Club 26 spordiklubis smuuti süsteemi, et pärast trenni saad osta “Be More” superfood smuuti.  Lisaks võimalus pärast trenni minna  imelisse spasse puhkama ning oma jõuvarusid taastama.

Oled südmest oodatud trenni!

Mina personaaltreenerina:

 • toitumisnõustajana oskan inimesele jagada teadmisi teadlikust toitumisest;
 • õpetan inimest läbi korrektse sooritustehnika oma keha kontrollima ja seda õigesti kasutama;
 • terapeudina saan inimest toetada psühholoogiliselt ja teadlikult;
 • mitmekülgne sportlase karjäär, kogemused ja teadmised aitavad mul toetada teisi sportlasi;
 • annan endast alati parima, et trenn oleks lõbus, nauditav ja tasakaalus;
 • aitan keha tugevaks treenida, andes inimesele enesekindluse ja turvatunde.

Milline näeb välja üks personaaltrenn?

 • 1

   

  Konsultatsioon

  Intervjuul küsin inimeselt küsimusi varasema
  treeningtausta kohta. Mõtestan etapid, mis
  viivad inimese seatud eesmärkidele lähemale.
  Koostan plaani, mida mööda rahulikult
  liigume, et jõuda soovitud tulemuseni. Teen
  treeningprogrammi, liikuvus- ja kehaanalüüsi.
  Kontrollin tervisenäitajaid (vererõhk, pulss).

 • 2

  Esimene trenn

  Määran inimese füüsilise võimekuse ja panen
  seeläbi paika treeningkoormuse. Nähtava ja
  varasema info järgi koostan personaalse kava.

   

  2

 • 3

   

  Järgmised trennid

  Hiljem jätkame personaalselt koostatud kavaga
  edasi ja liigume järgmistel treeningutel edasi
  eesmärgi suunas.

HINGETREENER

Enamik inimesi suhtub sõnasse “NÄGIJA” skeptiliselt. Arvatakse, et tegu on millegi ebaloomulikuga. Mina usun, et igaüks meist on eriliste oskustega  nägija ehk inimene, kes näeb vastavalt oma võimetele ja oskustele tehtud töö tulemust. Igal inimesel on anne midagi väga hästi näha. Näiteks väga hea juuksur teab selgelt, milline soeng inimesele sobib; heal fotograafil on aga võime näidata inimese või looduse kõige erilisemaid omadusi, nähes ette olukorra parimat võimalikku tulemust. Loomulikult on nimetatud ametimehed oma tööd õppinud ja teatud oskused omandanud. Minu anne on näha inimhinge ja tänu sellele oskan tuua inimeses tema parima versiooni välja. Sellepärast ma nimetan ennast HINGETREENERIKS, sest oskan näha varjatud andeid. Selleks et kontrollida oma tööd olen  õppinud  pendliga töötama ja selgeltnägemise kaarte lugema, et tuua ellu selgust ja konkreetsust. Tahan ka oma teadmisi sinuga jagada, et saaksid samuti osa hingemaailmast.

Kes on minu arvates tõeline NÄGIJA?

Tõeline nägija on inimene, kes suudab selgelt näha oma sisemist ja endast välja jäävat maailma. Teisisõnu: ta näeb enda sees olevat potentsiaali ja ilu. Ta oskab kuulda, tunnetada ja märgata ümbritsevat: energiaid, inimesi ja loodust. Nägija armastab maagiat ja usub imedesse. Ta on ARMASTUSE KEHASTUS, kes ettenägelikkusega saab tulevikus palju asju ära hoida.  Tänu sellele elab ta lihtsat ja kerget elu.

Miks on vaja õppida NÄGIJAKS ?

ETTENÄGELIKKUST on võimalik kõikidel inimestel treenida. See on intuitsioon ehk hääl, mis  ütleb sulle ette midagi, mida sa ei oska seletada. Tänu mediteerimisele saad rohkem kontakti hingega ehk südamega, mis loob sulle kerge ja lihtsa elu. Kui oled väga tugevalt kontaktis oma südamega ja oskad sellega juhtida EGO ehk mõistust, siis oled tõeline lind. Kujuta ette enda ees madu(ego), keda sa hoiad kahe käega kinni, siis sinu ülesanne on talle öelda, mida teha, mitte vastupidi. See hoiab sind õigel rajal, sest MÕISTUSE kontrollimine võib võtta aasta või rohkem, et sa mõistaksid mind.  Julge kasvatada endale TIIVAD. Järjepidevalt  treenides tood välja varjatud anded. See omakorda toob  usu iseendasse, et kõik on võimalik. Intuitsioon on kolmas silm, mis kõigil on olemas. Loo kontakt oma HINGEGA ja luban, et su elu on MAAGILINE. See annab kontakti MINA pildiga – Kes ma olen. See suunab inimest tegelema oma eluülesandega. Mida rohkem sa oskad ennast kõrvalt VAADELDA ja enda vigu näha, seda lähemale liigud oma sügama TÕENI, et olla vaba hing.  Vaba hing on avatud südamega inimene, kes elab oma unistuste elu. See inimene ei sõltu kellegi teise armastusest, vaid hoopis jagab seda teistega.

Enda leidmine on kõige võimsam tunne !

Kuidas arendada oma intuitsiooni?

Intuitsiooni saab arendada läbi meditatsiooni, kasutades oma viit meelt: nägemis-, kuulmis-, kompimis-, haistmis- ja maitsmismeelt. Intuitsioon ongi kuues meel: sisetunne, mis ütleb ette midagi, mida inimene ei suuda põhjendada. Olen mediteerinud kaheksa aastat, end pidevalt täiendades.

Inimese intuitsioon on üsna tugev seitsmenda eluaastani. Lapsed saavad näidata meile, täiskasvanutele, kuidas oma sisemaailma kuulata. Mida rohkem vaigistad oma mõistust, seda rohkem kuuled oma sisehäält. Ja see viib sind sügavale enda eluülesande ja missioonini ehk Sinu tõe juurde.

Olen loonud oma RÄNNAKUMEETODI, kus läheme kliendiga koos tema alateadvusesse, vabastamaks ta eri blokkidest ja valust. Selleks et tuua tagasi elujõud. Kogemus näitab, et meetod toimib väga hästi. Olen aidanud väga palju hingi oma kabinetis. Usun enda töösse, sest olen näinud oma silmaga IMESID, MIDA INIMENE ISE TEEB ISEENDAGA.