ELUSTIILITREENER

Elustiilitreener on unikaalne uue ajastu treener, kes oskab näha inimest tervikuna. Kaisa on treener, kes toetab inimese  elu, et inimene ikka valiks selle, mis on talle parim. Õnnelik inimene on parim kink maailmale.

Kaisa Torn on 10 aastat inimest tundma õppinud erakoolides, koolitustel ja ülikoolis, et mõista, millest sõltub inimese tervis, elu ja õnn. Tänaseks on tal  treeneri kogemust peaagu 9  aastat. Juba 15aastasena otsustas ta treeneriks õppida ja pärast gümnaasiumi valis õppimise Tallinna Ülikoolis, mis viis ta teekonnale, millel ta lõi ettevõtte Elustiilitreener OÜ, et rohkem oleks Eestis õnnelikumaid inimesi. Kaisa uskus, et imed on võimalikud, kui nende nimel vaeva näha, ja lõpuks sai tema loodu valmis. Praeguseks on Kaisa 31aastane naine, kes soovib jõuda rohkemate inimesteni. Kõik selleks, et Eestis oleks rohkem õnnelikke, säravaid ja terveid inimesi. Kallis inimene, see on teenus on loodud Sinu jaoks, et Sul oleks parem elu ja tervis.

Treenerina pakub Kaisa Sulle terviklahendust elustiilitreeninguna. Teenus sisaldab personaaltreeneri, toitumisnõustaja, vaimse treeneri ja hingetreeneri oskusi ja teadmisi, mida treener Sinu peal rakendab, et saaksid enda elu meistriks. Sa liigud treeningul aste-astmelt lähemalt oma unistuste elule ja ühtlasi saavutad hea tervise.

Kaisa usub, et kõik on võimalik, kui on ainult tahet elada unistuste elu. Kui Sul on tahet ja Sa oled valmis oma tervise eest täielikult vastutama, on elustiilitreeneri teenus just Sulle. Kaisa saab treenerina Sind suunata, Sulle uusi ideid ja ülesandeid anda, toitumiskavasid luua, meditatsiooni teha, et õpiksid ennast armastama, ja palju muud, mida ta on õppinud, et Sind aidata. Kui soovid endale treenerit, kes Sinu elu toetaks, võtab Kaisa Sind suurima rõõmuga vastuvõtule vastu. Kaisa armastab väga inimesi aidata ja teeb seda suure kirega ja pühendumusega. Iga klient on kulda väärt, et annan endast parima, et inimene saab seda, mis on talle parim ja mida ta päriselt oma ellu vajab, et oleks õnnelik.

Sinu kätes on sinu vägi luua endale hea ELU

Kõik on võimalik, kui on ainult tahet elada unistuste elu. Kui sul on tahet ja oled valmis võtma tervise eest 100% vastutuse, siis oled õiges kohas. Treenerina saab ta sind suunata, ülesandeid anda, kavasid luua, nõu anda ja meditatsiooni teha, et õpiksid ennast armastama. Kui tahad endale treenerit, kes suunaks sind, siis hea meelega Kaisa teeb seda. Ta väga armastan inimesi aidata ja teeb seda suure rõõmu, kergusega ja kirega.

Siin ta kirjutab lahti, mis teadmisi ja oskusi  elustiilitreeningu teenus sisaldab…

Personaaltreenina õpetab keha armastama ja tervendama, et tunneksid enda kehas hästi. Kaisa selgitab, et keha on tempel, kelle eest sul tuleb sul hoolt kanda, austada ja reageerida tema vajadustele. Kui soovid, et sinu tempel oleks korras, puhas ja värviline, kui jah, siis oled õigetes kätes. Kõik kehad on erinevad, et õpi tundma enda keha ja kindlasti veel üllatud, kui võimas inimene sa oled. Tule õpi oma keha õppima tundma ja oled väga uhke enda üle, kui annad endale aega tervenemiseks.

Holistilise Toitumisnõustajana õpetab sul keha austama ja unikaalseid vajadusi kuulama, teadmaks, mis toitu ta vajab.  Kõik me oleme erinevad ja peame sööma ka erinevat toitu, mida keha vajab. Tervislik toit hoiab vaimu ja keha tervena.  Õpid looma tasakaalu oma toidu laual, mis loob sulle terve ja elujõulise keha.

 Vaimse treenerina treenib sinu selgroo tugevaks nagu imeline õunapuu, et eluraskused ei murraks sind vaid teeks sind veel tugevamaks. Vaimne treening aitab luua selguse sinu peas, et näeksid selgelt pilti, mis su elus parajasti toimub.  Treenerina aitab näha läbi uskumused ja mõttemustrid, mis ei teeni sind, et saaksid naasta ainult kõrgustesse uute ja paremate mõtetega. Treeningu lõpus antakse sulle ülesandeid koju, mis sind kasvatavad  tugevamaks ja teadlikumaks elu osas. Kõik see õpetab sulle oma vaimset tervist korras hoida.

 Hinge treenina äratab  sind ülesse, et elaksid oma südame häälega kooskõlas ja julgeksid hirmuvabalt teiste inimestega suhelda. Aitab sind läbi meditatsiooni näha sinu hingemaailma elu, et saaksid väga kiiresti teada oma küsimustele vastused. Keha on hingemaailma peegliks. Kõikide inimeste tõde on erinev elu osas, aga Kaisa õpetab sul leida ülesse enda tõe, kuidas sina tahaksid hinges pärislt elada. Sina oled tähtis pea seda meeles!

Oled südames oodatud nõustamisele!