ELUSTIILITREENER

Miks elustiilitreener firma nimeks, sest usun et 80% haigusest tuleb mitte teadlikust elustiilist. Usun et teadliku eluviisiga on võimalik väärikalt vananeda 120 aastani. See on minu unistus, et elan kaua ja väärikalt. Elustiilitreeninguga soovin oma teadmisi jagada edasi, et inimkond oleks õnnelikum ja tervem.

Elustiilitreenerina usun, et kõik on võimalik, kui on ainult tahet. Kui sul on tahet ja oled valmis võtma tervise eest 100% vastutuse, siis oled õiges kohas.

Kõi me suudame olla enda õnnekunstnikud ja maalida just sellist pilti, nagu me tahame. Unistused ajaga muutuvad ja sellepärast ei tohigi unistustesse kinni jääda vaid tuleb eluga edasi minna.  Kõik on võimalik, kui elu usaldada ja lasta tuulel end kanda õigel ajal õigesse kohta.

Mina järgin oma töös põhimõtet: inimene koosneb kehast, vaimust, hingest ja loodusjõududest (maa, õhk, tuli, vesi, eeter). Selleks olen loonud nelja teenusega terviklahenduse, mis juhib inimest enda keskmesse. Lahendus koosneb personaaltreeningust, holistilisest toitumisnõustamisest, arenguteraapiast ja hingetreeningust. Kõik see teeb minust iseenda tervendaja. See võimalus on ka sinul olemas. Kas soovid olla tasakaalus inimene.

Personaaltreening õpetab keha armastama, et tunneksid end oma templis väärtuslikuna ja enesekindlalt. Holistiline Toitumisnõustamine õpetab keha kuulama, teadmaks, mis toitu ta vajab. Tervislik toit hoiab vaimu ja keha tervena. Arenguteraapias õpetan lahti laskma alateadvuses olevatest mõttemustritest, uskumustest ja hirmudest. Selleks, et osata vabaneda nendest, õpetan mediteerima. Arenguteraapia on väga vajalik selleks, et osata teadlikult oma piire seada. Piiridest täpsemalt räägin nõustamisel. Hingetreening on selleks, et aidata inimesel vabaneda kehasse salvestunud emotsioonidest. Kasutan selleks oma toetavat energiat, loovust ja erinevaid teadlikke võtteid, et inimene vabaneb seisma jäänud energiatest. Õpetan inimesel ennast ise tervendama. See protsess on võimas, kui olla 100% usalduses. Hingetreeningul kasutan  selgeltnägemise kaarte takistuste korral, et läbi näha probleemi põhjust. Kaardid toovad lauale lahenduse, mis toob ellu selguse ja usu edasiminekul. Kõik info on inimese alateadvuses olemas, aga selleks ongi vaja kasutada seda tehnikat. Kõik selleks, et suunata sind õigele rajale, kuhu süda ihkab minna.

Minu eesmärk on viia kokku pusle tükid, et inimene astuks oma väesse ja tema  elus oleks tasakaal. Kõik olendid siin planeedil on ainulaadsed, nii on ka iga inimese elustiil erinev ja eriline. Tõeline ime juhtub siis, kui lõpetame enda eest jooksmise ja vaatame tõele otsa. Kui võtad vastutuse oma tervise eest, siis juhtub ime sinuga, seda ma võin lubada.

Selline süsteem kasvatab tiivad, mis  kannavad inimest muretult terve elu. Usun, et elu usaldades ja abi vastu võttes võib elada kerget ja harmoonilist elu. Kui sa valid armastada iseennast tingimusteta, siis jõuad väljapääsu, sest tähelepanu loob tervenduse ja tervendus loob uue elu. Treenerina olen sulle teejuhiks.

Kui olla teadlik juht, on meil kõigil võime olla iseenda tervendaja.

Kui näed maailmas midagi, mis sulle ei meeldi, siis ole Sina see muutus. Muutus endas, toob muutuse maailmas.

Oled südamest oodatud minu juurde !

Just see on kõige tähtsam. See toob õnne, mida inimesed tihti otsivad.

Võtan vastu inimesi, kes vastutad enda elu eest ise olenemata vanusest ja soost. Tähtis on, et inimeses on soov oma elukvaliteeti parandada. Kui vajad motivatsiooni, teadmisi ja tuge, et edasi liikuda, siis olen sinu jaoks olemas nii kaua, kui seda soovid.

Annan endast parima, et sind aidata!

Holistiline Toitumisnõustaja

Holistilise toitumisnõustajana vaatan inimest tervilikult ehk hinge, vaimu,  keha pilti ja arvestan  lisaks sinu eripäraga loodusjõudude suhtes. Minu missiooniks oli luua  elustiili programm selleks, et tuua usku sulle, et me kõik suudame olla iseenda tervendajad. Kõik me saame sellega hakkama, sest me ei ole saamatud. Olen oma töös palju aidanud inimesi, kes ei ole leidnud arstide juurest abi.  Tänu sellele programmile on saadud terveks. See võimalus on ka sinul olemas. Aitan kujundada uusi toitumisharjumusi läbi oma loomingu, et see oleks lõbus ja nauditav protsess.  Õnn ja tervis on sinu kätes ja mitte keegi ei saa sind terveks teha peale sinu ENDA. Olen seda tööd teinud  5 aastat ja võin öelda, et teadlik toitumine teeb imesid. Usun, et kui rohkem inimesi vastutaks oma elu eest ja õpiksid teadlikumalt toituma, siis me ei sõltuks nii palju arstidest. Kas sina soovid oma tervist ise KONTROLLIDA või lased kontrolli kellegi teise KÄTESSE? Kõikidest haigustest on võimalik terveneda, kui uskuda iseendasse ja looduse jõusse. Taimedes on suur VÄGI ja selle energiaga keha tervenebki. Alusta enne, kui on liiga hilja.

Nõustamisel soovitan maitsvaid retsepte, koostan näidismenüüd, tutvustan tervislikke tooteid ja jagan nippe, kuidas lihtsamalt tervislikult toituda.  Saadan kokkamis videosid, mis on minu enda tehtud. Soovi korral annan harjutusi koduseks trenniks, õpetan mediteerima ja õpetan tervendamis tehnikaid, mida saad enda peale kasutada. See on tore ja huvitav protsess, millest võivad inspiratsiooni ammutada lähedasedki.

Treeningul võtan arvesse Sinu  elustiili. Sa ei pea kartma, et keegi paneb sulle karme TOIDUPIIRANGUID. Olen paindlik nõustaja ja minuga sa võid tunda ennast hästi vabalt. Tähtis on KOOSTÖÖ!

Milline näeb välja üks toitumisnõustamine?

Nõustamisele registreerimine :

Uue kliendiga tutvumiseks saadan talle registreerimisankeedi ja toitumispäeviku juhendi, mis palub inimesel järgida oma toitumist kaks päeva. Kui ankeet ja päevik on saadetud, lepime kokku konsultatsiooniaja.
Esimene kohtumine sisaldab ettevalmistust, nõustamist, tervise kontrollimist ja  kokkuvõtet ehk terviseplaani.

Esimene toitumisnõustamine :

Annan kliendile terviseplaani, mis juhib kliendi soovitud eesmärgini. Vajadusel muudame toitumisplaani. Lisaks teen kliendile aparaadiga kehaanalüüsi, kontrollin vererõhku/pulssi ja üldist keha tervik pilti. Tervik pilt tähendab, et vaatan inimese hinge, vaimu ja keha tervist. Ütlus “terves kehas terve vaim” ei vasta tõele. Minu tõde on “tervel hingel on  terve keha ja vaim”

Teine toitumisnõustamine:

Ehk kontrollnõustamine, selgitamaks, kuidas on terviseplaani täitmine sujunud. Eesmärk on liikuda eesmärgi täitumiseni.

Järgmisena  suunan kliendi elustiilitreeningusse:

Suured muutused toimuvad koos grupienergiaga ja selleks olen loonud elustiiliprogrammi, mis suunaks inimesi teadlikule eluviisile. Elustiiliprogrammis õpime toidu portsjonsüsteemi, et  mõistaksid, mis on teadlik toitumine. See on põhjalikum õpe, kus selgitan eraldi vee, rasvade, süsivesikute ja valkude tähtsust ning räägin mõistlikest toidukogustest. Minuga koos on abiks toitumisterapeut, kes valgustab sind teadusliku infoga. Minu eesmärk on anda sulle treeningul palju teadmisi, mis suunavad sind saavutama enda parima vormi. Treeningul õpime mediteerima, teeme trenni,  sest  väga tähtis on terviklahendus elustiili muutmisel. Kõik on võimalik muuta, kui sa ise seda tahad.

Mina annan sulle lihtsalt võimaluse 😉

ARENGUTERAPEUT

Arenguterapeudina suunan oma kogemuste ja teadmistega klienti tema unistuste elu elama. Selleks aitan vabastada negatiivseid uskumusi, tundeid ja hirme, mis pärit minevikust. Teraapias uurin olevikku ja tulevikku, et kliendil tekiks usk oma püstitatud eesmärgi poole liikumiseks. Teraapia põhiline eesmärk on treenida oma vaim tugevaks : selleks, et inimest miski ei raputaks ega murraks.

Mis on arenguterapeudi ülesanne?

Arenguterapeudi ülesanne on ühest etapist teise liikuda lihtsa skeemi järgi, aitamaks kliendil saavutada eesmärke ja manifesteerida neid muutusi, mida ta soovib oma ellu tuua. Kõigepealt selgub kliendi ja terapeudi koostööst eesmärk: mida klient tahab?

Seejärel luuakse soovitud lõpptulemusest selge kujutluspilt ehk visioon. Kui kujutlus on olemas, testitakse kliendi usku sellesse, et ta saavutab soovitud tulemuse. Kui kliendi usk pole piisavalt suur, teeme tööd sisemiste takistustega, mis loomingulist ja muutvat väge kinni hoiavad. Kui takistused on kõrvaldatud ja kliendi usk kasvanud, töötame välja detailse tegevusplaani, mida klient peale seanssi hakkab ellu viima.

Eesmärgi seadmine > Visioon > Testimine > Takistused > Tegevusplaan > Eesmärgi saavutamine

Kõik halb juhtub põhjusega. Usun, et inimene saab seda, millesse ta usub.

Teraapiast saab kasu klient, kes tahab saavutada eesmärki või elus midagi muuta. Saan töötada ainult selle kliendiga, kes on valmis võtma enda elu üle vastutuse.

PERSONAALTREENER

Personaaltrenn on oma ala asjatundja, kellel on teadmised inimese anatoomiast, füsioloogiast, füsioteraapiast, erinevatest treeningprintsiipitest- ja vahenditest ning liikumise ja toitumise mõjust inimese füüsilisele ja vaimsele tervisele ning piisav pädevus, et koostada iga inimese individuaalseks arenguks sobivaid programme ning oskus suunata inimest looma muutusi tema elustiilis üldise tervise huvides.

Personaaltrenn on lõbus ja motiveeriv treeningsessioon, mis on mõeldud kõigile. Treenerina seame koos eesmärgid,  mida soovid saavutada. Loon sulle lauale oma nägemuse plaanist, et seda ka päriselt saavutaksid. Sina kinnitad, kas oled selleks valmis, et vajadusel saame kõike muuta.

Olen treener, kes on valmis sind igati toetama, et saavutaksid soovitud tulemust. Ma olen olnud viis aastat  personaaltreener. Kogunud viiest erinevast koolist teadmisi 10aastat, et olla parim treener sulle. Annan sulle just seda, mida oled valmis vastu võtma.

Olen loonud Club 26 spordiklubis smuuti süsteemi, et pärast trenni saad osta “Be More” superfood smuuti.  Lisaks võimalus pärast trenni minna  imelisse spasse puhkama ning oma jõuvarusid taastama.

Oled südmest oodatud trenni!

Mis kasu saad PT :

 • tugevama keha, mis tõstab sinu enesekindlust ja turvatunnet;
 • oma parima kehakaalu numbri;
 • omandad uusi teadmisi elustiilist.
 • teadmisi teadlikust toitumisest;
 • omandad korrektse sooritustehnika, oma keha kontrollima ja seda õigesti kasutama;
 • vaimset ja hingelist toetust;
 • parima tunni oma nädalas, kus tore ja lõbus;

Milline näeb välja üks personaaltrenn?

 • 1

   

  Konsultatsioon

  Intervjuul küsin inimeselt küsimusi varasema
  treeningtausta kohta. Mõtestan etapid, mis
  viivad inimese seatud eesmärkidele lähemale.
  Koostan plaani, mida mööda rahulikult
  liigume, et jõuda soovitud tulemuseni. Teen
  treeningprogrammi, liikuvus- ja kehaanalüüsi.
  Kontrollin tervisenäitajaid (vererõhk, pulss).

 • 2

  Esimene trenn

  Määran inimese füüsilise võimekuse ja panen
  seeläbi paika treeningkoormuse. Nähtava ja
  varasema info järgi koostan personaalse kava.

   

  2

 • 3

   

  Järgmised trennid

  Hiljem jätkame personaalselt koostatud kavaga
  edasi ja liigume järgmistel treeningutel edasi
  eesmärgi suunas.

HINGETREENER

Hingetreenerina näen hinge tervist  ja tänu sellele andele saan treenida hinge terveks. Näiteks, kui inimesel on südamekeskus kinni, siis ma kohe seda tunnen ja näen ja see annab mulle võimaluse sind aidata.

Treenerina õpetan inimesel ennast tervendama, et elu oleks lihtsam ja kergem. Mina usun, et hing, keha ja vaim on kolm parimat sõpra, kui üks on haige, siis on ka teised haiged. Hinge tervise eest peaks vastutust võtma ja seda soovin inimkonnale oma töös edasi anda.Väga paljud haigused tulevad sellest, et hing on haige ja see omakorda toob haiguse füüsilisse kehasse. Eluraskused teevad inimest tugevaks, kuid sinna kinni jäädes loovad nõrga tervise. Abi küsimine näitab tugevust,  hoolivust enda ja pere suhtes. Treeneriga koostööd tehes saab luua terve hinge, kuid see võtab aega. Aeg ei paranda haavasid, kuid aeg annab võimaluse sul endaga tegeleda, et haavad ära parandada. Sinu kätes on sinu õnn.

Ma olen väga tänulik Holistika Instituuudi – ja Iika keskuse koolis õpitud teadmistele.  Neid teadmisi tahan ka sinuga jagada, et meie maailm oleks tervem ja õnnelikum. Ma väga armastan inimesi aidata läbi oma annete, teadmiste ja oskuste, et sa jõuaksid oma unistusteni. Kui see jutt sind kõnetab, siis tea et väljapääs on olemas. Väljapääsu loovad terved hingetiivad. 

Hingetreening  on nagu trenn, kus liigud arengutrepist aina kõrgemale, et olla võitja. Ühel päeval avastad, et oled ärksameelne inimene, kes elab oma südame tões ja teed mida  hing armastab teha. Kui teed, mida armastad, siis elad külluslikku elu ja see ongi edu võti. Pea meeles, et oluline on hinge tervendada, et tunda tõeliselt  õnnelikku elu. Sinul on ka oma anne, mida saad maailmaga jagada. Kõik on võimalik.

Südmest kutsu sind tervendama oma hingetiibu!

Mis on kanaldamine?

Kanaldamine on informatsiooni vastuvõtmine universumilt/vaimolenditelt ja selle info edastamine teistele. Siinkohal on mediteerimine väärtuslikuks treeninguks. Kanaldamist kasutavad terapeudid, muusikud, kunstnikud ja paljud teised erinevate eluvaldkondade inimesed.

Mis kasu toob järjepidev mediteerimine?

Meditatsiooni on võimalik kõikidel inimestel treenida. Tänu mediteerimisele õpid oma mõistust kontrollima. Tänu sellele saad rohkem kontakti hingega ehk südamega, mis loob sulle kerge ja lihtsa elu. Kui oled väga tugevalt kontaktis oma südamega, siis oskad sellega juhtida EGO ehk mõistust ning see hoiab sind õigel rajal.

Enda leidmine  võtab aega, aga see on kõige võimsam tunne !

Kuidas jõuda iseendani?

Selleks on vaja arendada intuitsiooni. Intuitsiooni saab arendada läbi meditatsiooni, kasutades oma viit meelt: nägemis-, kuulmis-, kompimis-, haistmis- ja maitsmismeelt. Intuitsioon ongi kuues meel: sisetunne, mis ütleb ette midagi, mida inimene ei suuda põhjendada. Olen mediteerinud aastaid ja end pidevalt täiendades. Tänu sellele usun maagiasse, sest olen kogenud nii palju müstilist oma elus, mida lihtsalt peab teiega jagama.

Inimese intuitsioon on üsna tugev seitsmenda eluaastani. Lapsed saavad näidata meile, täiskasvanutele, kuidas oma sisemaailma kuulata. Mida rohkem vaigistad oma mõistust, seda rohkem kuuled oma sisehäält. Ja see viib sind sügavale enda eluülesande ja missioonini ehk Sinu tõe juurde. Iga inimene on unikaalne ja tõde on samuti erinev. Luba elada enda tõega, sest see viib sind sinu unistuste elu juurde. Kõik on võimalik!

Kasutan oma töös erinevaid toredaid harjutusi ja tehnikaid, et sinust saaks treenitud HING.

Ole julge treenima oma hinge, sest see on väga põnev teekond!

Oled südamest oodatud 🙂