ELUSTIILITREENER

Elustiilitreener on unikaalne uue ajastu treener, kes oskab näha inimest tervikuna. Treener, kes oskab näha hinge ja vaimu ning tunneb ka füüsilise keha tervist. Kaisa on treener, kes suunab inimese eluterve elustiili südame teekonnale.

Kaisa Torn on 10 aastat inimest tundma õppinud erakoolides, koolitustel ja ülikoolis, et mõista, millest sõltub inimese tervis, elu ja õnn. Juba 15aastasena otsustas ta treeneriks õppida ja pärast gümnaasiumi valis õppimise Tallinna Ülikoolis, mis viis ta teekonnale, millel ta lõi ettevõtte Elustiilitreener OÜ, et maailma aidata. Kaisa uskus, et imed on võimalikud, kui nende nimel vaeva näha, ja lõpuks sai tema loodu valmis. Praeguseks on Kaisa 31aastane naine, kes soovib jõuda rohkemate inimesteni. Kõik selleks, et Eestis oleks rohkem õnnelikke, säravaid ja terveid inimesi. Kallis inimene, see on teenus on loodud Sinu jaoks, et Sul oleks parem elu ja tervis.

Treenerina pakub Kaisa Sulle terviklahendust elustiilitreeninguna. Teenus sisaldab personaaltreeneri, toitumisnõustaja, vaimse treeneri ja hingetreeneri oskusi ja teadmisi, mida treener Sinu peal rakendab, et saaksid enda elu meistriks. Sa liigud treeningul aste-astmelt lähemalt oma unistuste elule ja ühtlasi saavutad hea tervise.

Miks Elustiilitreener? Sest Kaisa usub, et

  • teadliku elu kaudu saab luua endale hea tervise;
  • teadliku eluviisiga on võimalik väärikalt vananeda vähemalt 120 aastani või kauemgi;
  • inimene ise loob endale unistuste elu;
  • igaüks saab olla oma õnne sepp;
  • kõike, mida soovid, saavutad selle nimel töötades, luues ja tegutsedes;
  • kõik on võimalik, kui on tahet muuta oma elu;
  • kõik on võimalik, kui valid armastada ennast ja oma lähedasi;
  • imed juhtuvad nendega, kes armastavad elu ja loodust;
  • Sinu kätes on Sinu vägi luua endale hea ELU.

Kaisa usub, et kõik on võimalik, kui on ainult tahet elada unistuste elu. Kui Sul on tahet ja Sa oled valmis oma tervise eest täielikult vastutama, on elustiilitreeneri teenus just Sulle. Kaisa saab treenerina Sind suunata, Sulle uusi ideid ja ülesandeid anda, toitumiskavasid luua, meditatsiooni teha, et õpiksid ennast armastama, ja palju muud, mida ta on õppinud, et Sind aidata. Kui soovid endale treenerit, kes Sind suunaks, võtab Kaisa Sind hea meelega avasüli vastu. Kaisa armastab väga inimesi aidata ja teeb seda suure rõõmuga.

Sinu kätes on sinu vägi luua endale hea ELU

Usun, et kõik on võimalik, kui on ainult tahet elada unistuste elu. Kui sul on tahet ja oled valmis võtma tervise eest 100% vastutuse, siis oled õiges kohas. Mina saan treenerina sind suunata, ülesandeid anda, kavasid luua, nõu anda ja meditatsiooni teha, et õpiksid ennast armastama. Kui tahad endale treenerit, kes suunaksid sind, siis hea meelega teen seda. Ma väga armastan inimesi aidata ja teen seda suure rõõmu ja kergusega.

Kõik on võimalik, kui anda endale aega.

Personaaltreenina õpetan keha armastama ja tervendama, et tunneksid end oma templis hästi. Keha on tempel, kelle eest sul tuleb hoolt kanda, austada ja reageerida tema vajadustele. Kas soovid, et sinu tempel oleks korras, puhas ja värviline, kui jah, siis oled õigetes kätes. Kõik kehad on erinevad, et õpi tundma enda keha ja sa veel üllatud, kui võimas inimene sa oled. Saan sulle luua koduse trennikava ja treeningprogrammi, kui seda tahad.

Holistiline Toitumisnõustajana õpetan oma keha austama ja unikaalseid vajadusi kuulama, teadmaks, mis toitu ta vajab.  Kõik me oleme erinevad ja peame sööma ka erinevat toitu, mida keha vajab. Tervislik toit hoiab vaimu ja keha tervenaSaan sulle luua toitumisekava ja saad teha läbi elustiiliprogrammi, mis toetab sinu elu.

 Vaimse treenerina treenin sinu selgroo tugevaks nagu imeline õunapuu, et eluraskused ei murraks sind vaid teeks sind veel tugevamaks. Vaimne treening aitab luua selguse, kus sa oled enda elus praegu.  Treenerina aitan näha läbi uskumused ja mõttemustrid, mis ei teeni sind, et saaksid naasta ainult kõrgustesse uute ja paremate mõtetega. Elus on tegelikult lahendus nii lihtne, et näitan seda sulle, et saaksid liikuda oma eluga edasi. Loon sulle toredaid ülesandeid, et näed tõeliselt tõde, mis aitab su elus korda luua.

 Hinge treenina äratan  sind ülesse, et elaksid oma südame häälega kooskõlas ja julgeksid hirmuvabalt teiste inimestega suhelda. Aitan läbi meditatsiooni näha sinu hingemaailma elu, et saaksid väga kiiresti teada oma küsimustele vastused. Keha on hingemaailma peegliks.

Oled südames oodatud nõustamisele!