ELUSTIILITREENER

Miks elustiilitreener firma nimeks, sest usun et 80% haigusest tuleb mitte teadlikust elustiilist. Usun et teadliku eluviisiga on võimalik väärikalt  tervena vananeda 120 aastani. Mina usun, et inimene ise juhib oma elu, et kui konrollida oma elu, siis oled enda boss. Kas sina soovid olla enda boss? Kui jah, siis oled õiges kohas 🙂

Sinu kätes on sinu vägi luua endale hea tervis.

Usun, et kõik on võimalik, kui on ainult tahet. Kui sul on tahet ja oled valmis võtma tervise eest 100% vastutuse, siis oled õiges kohas.

Mina järgin oma töös põhimõtet: inimene koosneb kehast, vaimust, hingest, emotsioonidest ja loodusjõududest (maa, õhk, tuli, vesi, eeter). Selleks olen loonud firma, mis koosneb  neljast terviklahenduse kombinatsioonist, mis juhib inimest enda keskmesse. Lahendus koosneb personaaltreeningust, holistilisest toitumisnõustamisest, vaimsest treeningust ja hinge treeningust. See terviklahendus aitab sind kiiresti oma tervise juurde naasta, et sa ei peaks mitme inimese juures jooksmas käima. Annan parima, et saaksid kiiremat lahendust enda kõrvale, et eluga edasi minna tugevana, kui kunagi varem. Mina ei ole arst, kuid mina olen treener, kes loob keskkonna sinu jaoks, et su elu oleks lihtsam ja toredam 😉

Personaaltreening õpetab keha armastama ja tervendama, et tunneksid end oma templis hästi. Keha on nagu kallis laps, kelle eest sul tuleb hoolt kanda ja reageerida tema vajadustele.

Holistiline Toitumisnõustamine õpetab keha austama ja unikaalseid vajadusi kuulama, teadmaks, mis toitu ta vajab.  Kõik me oleme erinevad ja peame sööma ka erinevat toitu, mida keha vajab. Tervislik toit hoiab vaimu ja keha tervena

 Vaimne treening on vajalik selleks, et kasvada suureks tugevaks  nagu imeline õunapuu.  Vaimne treening aitab luua selguse, kes sa oled. Vaimse treeningu võlu on võtta elu vastu , et luua endale oma unistuste elu. Kas soovid endale paindliku ja tugevat selgroogu ?

 Hinge treening on selleks, et inimene elaks oma südamega häälega kooskõlas ja julgeks hirmuvabalt teiste inimestega suhelda. Hing peab olema vaba, siis on ka keha ja vaim terve. Terved hingetiivad loovad hea tervise nii sinule, kui ka maailmale.

Kõik selleks, et avada oma süda iseendale! 

Võta vastu maailma toetus selja tagant ja ma luban, et elu läheb kergemaks ja ilusamaks nagu sina seda oma hinges oled 🙂

KASVATA ENDALE SELGROOG !

                     LUBAN, ET SEE TEEKOND

              ON VINGE !

Holistiline Toitumisnõustaja

Holistilise toitumisnõustajana vaatan inimest tervilikult ehk hinge, vaimu, keha pilti ja arvestan lisaks sinu eripäraga.  Aitan sinul kujundada uusi toitumisharjumusi, et see oleks lõbus ja nauditav protsess.  Õnn ja tervis on sinu kätes ja mitte keegi ei saa sind terveks teha peale sinu enda. Olen seda tööd teinud  7 aastat ja võin öelda, et teadlik toitumine teeb imesid.

Nõustamisel soovitan maitsvaid retsepte, koostan näidismenüüd, tutvustan tervislikke tooteid ja jagan nippe, kuidas lihtsamalt tervislikult toituda.  Jagan kokkamis videosid, et alustaksid kokkamisega. Soovi korral annan harjutusi koduseks trenniks, õpetan mediteerima ja õpetan tervendamis harjutusi, mida saad enda peale kasutada. See on tore ja huvitav protsess, millest võivad inspiratsiooni ammutada lähedasedki.

Treeningul võtan arvesse Sinu  elustiili. Sa ei pea kartma, et keegi paneb sulle karme toidupiiranguid. Loon sulle personaalse terviseplaani, et sa saaksid parima tulemuse oma tervise jaoks.

Tähtis on koostöö!

Milline näeb välja üks toitumisnõustamine?

Nõustamisele registreerimine :

Uue kliendiga tutvumiseks saadan talle registreerimisankeedi, et näha suuremat pilti inimese elustiilist. Iga inimene on erinev, et selle järgi lähtun, kuidas edasi inimesega tööd teha, et parima tulemuse saavutada.

Esimene toitumisnõustamine :

Esimene kohtumine sisaldab ettevalmistust, nõustamist, tervise kontrollimist ja terviseplaani. Nõustamisel teen  kliendile aparaadiga kehaanalüüsi, kontrollin vererõhku/pulssi ja üldist keha tervik pilti. Tervik pilt tähendab, et vaatan treenerina  inimese hinge, vaimu ja analüüsin keha tervist ning selle järgi vastavalt teen terviseplaani kliendile.

Järgmine toitumisnõustamine:

Kontrollin, kas terviseplaan on toonud tulemusi ja teen terviseplaanis muudatusi, et lähemale liikuda lõpp eemärgile. Annan erinevalt koduseid ülesandeid klientidele ja materjale, sest kõik me oleme unikaalselt loomuselt. Oluline on järjepidevus ja elustiilitreenerina olen sulle toeks sellel teekonnal uue Minani.

Mina annan sulle lihtsalt võimaluse,  sinu ülesanne on usaldada  ja luua endale õnnelik ja terve keha.

Väärtusta ennast ja keha tänab sind selle eest!

VAIMNE TREENER

Vaimse treeningu eesmärk on treenida oma vaim tugevaks kõik selleks, et inimest miski ei raputaks ega murraks. Tugevus aitab alati raskel ajal püsti tõusta ja eluga edasi minna.  Vaimselt tugev inimene on enesekindel, usub endasse, positiivse mõttemaailmaga enda ja maailma suhtes. Ta oskab luua piire enda elus ja juhib ise oma emotsioone. Treeningu käigus õpitakse ennast väärtustama ja armastama.

Mida treening endast kujutab ette

Olen loominguline treener, et treening on hästi mitmekülgne, et hoida motivatsioon õhus ja põnevus sinu elus.  Treeningus kasutan meditatsiooni, rännakuid, manifesteerimist, maalimist ja palju muud, et jõuda üks samm korraga soovitud tulemuseni.  Kõik selleks, et  vabastada takistusteks sinu elust, milleks on negatiivsed uskumused, seisma jäänud emotsioonid ja hirmud, mis pärit minevikust.  Laseme minevikust lahti, et elada siin ja praegu.

Kui sa soovida enda ellu muutust, siis tuleb muuta mõtlemist enese ja maailma suhtes!

Oled südamest oodatud treeningule!

Eesmärgi seadmine > Visioon > Testimine > Takistused > Tegevusplaan > Eesmärgi saavutamine

Kõik halb juhtub põhjusega. Usun, et inimene saab seda, millesse ta usub.

Teraapiast saab kasu klient, kes tahab saavutada eesmärki või elus midagi muuta. Saan töötada ainult selle kliendiga, kes on valmis võtma enda elu üle vastutuse.

PERSONAALTREENER

Personaaltrenn on oma ala asjatundja, kellel on teadmised inimese anatoomiast, füsioloogiast, füsioteraapiast, erinevatest treeningprintsiipitest- ja vahenditest ning liikumise ja toitumise mõjust inimese füüsilisele ja vaimsele tervisele ning piisav pädevus, et koostada iga inimese individuaalseks arenguks sobivaid programme ning oskus suunata inimest looma muutusi tema elustiilis üldise tervise huvides.

Personaaltrenn on lõbus ja motiveeriv treeningsessioon, mis on mõeldud kõigile. Treenerina seame koos eesmärgid,  mida soovid saavutada. Loon sulle lauale oma nägemuse plaanist, et seda ka päriselt saavutaksid. Sina kinnitad, kas oled selleks valmis, et vajadusel saame kõike muuta.

Olen treener, kes on valmis sind igati toetama, et saavutaksid soovitud tulemust. Ma olen olnud 7 aastat  personaaltreener. Kogunud viiest erinevast koolist teadmisi 10aastat, et olla parim treener sulle. Annan sulle just seda, mida oled valmis vastu võtma.

Olen loonud Club 26 spordiklubis smuuti süsteemi, et pärast trenni saad osta “Be More” superfood smuuti.  Lisaks võimalus pärast trenni minna  imelisse spasse puhkama ning oma jõuvarusid taastama.

Oled südmest oodatud trenni!

Mis kasu saad PT :

 • tugevama keha, mis tõstab sinu enesekindlust ja turvatunnet;
 • oma parima kehakaalu numbri;
 • omandad uusi teadmisi elustiilist.
 • teadmisi teadlikust toitumisest;
 • omandad korrektse sooritustehnika, oma keha kontrollima ja seda õigesti kasutama;
 • vaimset ja hingelist toetust;
 • parima tunni oma nädalas, kus tore ja lõbus;

Milline näeb välja üks personaaltrenn?

 • 1

   

  Konsultatsioon

  Intervjuul küsin inimeselt küsimusi varasema
  treeningtausta kohta. Mõtestan etapid, mis
  viivad inimese seatud eesmärkidele lähemale.
  Koostan plaani, mida mööda rahulikult
  liigume, et jõuda soovitud tulemuseni. Teen
  treeningprogrammi, liikuvus- ja kehaanalüüsi.
  Kontrollin tervisenäitajaid (vererõhk, pulss).

 • 2

  Esimene trenn

  Määran inimese füüsilise võimekuse ja panen
  seeläbi paika treeningkoormuse. Nähtava ja
  varasema info järgi koostan personaalse kava.

   

  2

 • 3

   

  Järgmised trennid

  Hiljem jätkame personaalselt koostatud kavaga
  edasi ja liigume järgmistel treeningutel edasi
  eesmärgi suunas.

HINGE TREENER

Hinge treenerina näen hinge tervist  ja tänu sellele andele saan treenida hinge terveks. Näiteks, kui inimesel on südamekeskus kinni, siis ma kohe seda tunnen ja näen ja see annab mulle võimaluse sind aidata.

Treenerina õpetan inimesel ennast tervendama, et elu oleks lihtsam ja kergem. Mina usun, et hing, keha ja vaim on kolm parimat sõpra, kui üks on haige, siis on ka teised haiged. Hinge tervise eest peaks vastutust võtma ja seda soovin inimkonnale oma töös edasi anda.Väga paljud haigused tulevad sellest, et hing on haige ja see omakorda toob haiguse füüsilisse kehasse. Eluraskused teevad inimest tugevaks, kuid sinna kinni jäädes lood nõrga tervise. Abi küsimine näitab tugevust,  hoolivust enda ja pere suhtes. Treeneriga koostööd tehes saab luua terve hinge, kuid see võtab aega. Aeg ei paranda haavasid, kuid aeg annab võimaluse sul endaga tegeleda, et haavad ära parandada. Sinu kätes on sinu õnn.

Ma olen väga tänulik Holistika Instituuudi – ja Iika keskuse koolis õpitud teadmistele.  Neid teadmisi tahan ka sinuga jagada, et meie maailm oleks tervem ja õnnelikum. Ma väga armastan inimesi aidata läbi oma annete, teadmiste ja oskuste, et sa jõuaksid oma unistusteni. Kui see jutt sind kõnetab, siis tea et väljapääs on olemas. Väljapääsu loovad terved hingetiivad. 

Hingetreening  on nagu trenn, kus liigud arengutrepist aina kõrgemale, et olla võitja. Ühel päeval avastad, et oled ärksameelne inimene, kes elab oma südame tões ja teed mida  hing armastab teha. Kui teed, mida armastad, siis elad külluslikku elu ja see ongi edu võti.

Pea meeles, et oluline on hinge tervendada, et tunda tõeliselt  õnnelikku elu. 

Südmest kutsu sind tervendama oma hingetiibu!