Tere armas lapsevanem! 

Mina usun, et igal inimesel on oma hinge tahe ja mina väga soovin lapsi ja täiskasvanuid  treenida, et Pärnus veel rohkem õnnelikke inimesi elaks.  Treener olen olnud juba 8 aastat ja saan ausalt öelda, et teen oma tööd suure rõõmu ja kirega. Ma olen tõeliselt õnnelik inimene ja tahan seda sära ka teistega jagada, et elu on imeline, kui osata ennast armastada. Teen trenne Janne  Ristimetsa tantsustuudios, kus on väga kodune keskkond, kus saaksid  sina treenida või tuua oma lapse trenni.

Siit  saad trennide  ja laheda stuudio kohta veel rohkem infot : https://www.jannetantsustuudio.ee/opetajad/kaisa-torn

Siit saab trenni registreerida, kui on soovi tulla :

https://www.jannetantsustuudio.ee/registreerimine

Tantsu – ja jõutrenn 1.-7.klassile

Minu tantsutrenni märksõna on: tantsi ennast värviliseks, et elu oleks ikka imeline vikekaar! Tantsimist meeldib mulle õpetada läbi loomingu koos looduse harmooniaga üheskoos. Trennis tahan ka  lastes tuua loomingut välja, et kogu ruum täituks värvide ja maagiaga. Trennis õpetan lastele erineva  muusika saatel tantsima, et ikka põnevus alati õhus oleks. Lapsed on väga hea fantaasiavõimega, mis on piiritu, et koos saame lõbusaid tegevusi teha, et trenn oleks alati kõigi jaoks inspireeriv. Trennis toon lastes välja nende parima versiooni nendest endist, näha ka kasvamist ja arengut. Trennis iga laps on eriline, unikaalne ja koos oleme parimad. Trenn on ülesse ehitatud nii, et iga laps tunneb, et ta kuulub gruppi ja on oluline, tähtis trennis. Meie trennis ei võistle üksteisega vaid oleme inspiratsiooniks üksteisele. Jõutrenn on mänguline, lõbus ja lahe, et laps ikka tugevaks sirguks. Trennis teeme ka ühiseid tantsukavasid, kuid mitte igas tunnis, et lapsed saaksid ka mängida ja vabadust tunda. Trenn lõppeb meditatsiooniga, et ikka oleks laste sees rahu ja harmoonia. Hea laps kasvab üksteise austavas keskkonnas. Kõik me oleme erinevad ja see ongi just äge ja lahe. Minu trennis on laps hoitud ja kaitstud.

Südamest ootan lapsi trenni!

Tervendav jõutrenn täiskasvanutele

Olen treenerina näinud enda elus väga palju viise, kuidas lapsepõlves tehakse nii tugevalt trenni, et pärast ei taheta üldse trenni teha. Minu missiooniks on tervendada seda kohta täiskasvanutes, et trenn oleks tema jaoks lõbus, nauditav ja samas ka tulemust andev. Oluline, et teed  trenni enda jaoks mitte kellegi teise jaoks ja see on parim kink sulle kallis hing. Minu tervendav trenn on just vastupidine, kus iga täiskasvanu teeb täpselt seda, mida ta tunneb ja jõuab teha. Trenni märksõna on vabadus. Trennis on oluline, et sa naudid seda ja saad kontakti päriselt oma kehaga. Iga keha on erinev, mis on erinevate vajaduste ja soovidega. Teed täpselt endas tempos ja oleme grupiga üksteisele toeks ja inspiratsiooniks. Tervendav trenn algab mõnusas tempos dünaamiliste venitusharjutustega, et keha soojaks saada, millele järgevad kummilintidega, pallidega ja erinevate spordivahendite jõuharjutused. Trennis kasutan ka keha raskusega harjutusi ja toon erinevaid variatsioone, et iga õpilane saaks areneda vastavalt tema võimekusele. Trennis saab füüsiliselt tugevaks, paindlikumaks ja vaimse tasakaalu. Trennis on alati midagi uut, et põnevust on alati trennis olemas. Trenn lõppeb mõnusa taskaalustava meditatsiooniga, kas mati peal või kiigu sees, et ikka pärast trenni oleks rohkem energiat, aga samas oleks mõnus tasakaal ja harmoonia kehas. Mulle meeldib tuua ka trennis särtsu, nalja, motivatsiooni, et põnevust kuhjaga jätkub. Trenn on mõeldud kõigile, kes tahavad liikuda.

Nii kaua, kui sa liigud oled sa terve ja tugev!

Südamest ootan sind trenni!

KUI SOOVID TRENNI TULLA, SIIS KIRJUTA SIIA!