HINGETREENER

Minu anne on osata kanaldada ja näha inimhinge ja tänu sellele oskan tuua inimeses tema parima versiooni välja. Sellepärast ma nimetan ennast HINGETREENERIKS. Mina usun sellesse, et iga inimene suudab ennast nägijaks treenida, kui ta seda tahab. Kas soovid olla ärksameelne inimene?

Selleks et kontrollida infot inimese kohta, oma töös olen  õppinud  pendliga töötama ja selgeltnägemise kaarte lugema, et tuua ellu selgust ja konkreetsust.  Kaardid toovad lauale selgelt sinu probleemi põhjuse, mõjutused, ohud ja ka lahenduse. Aitan sulle teha plaani ja luua eesmärgid, et saaksid oma hinge treenida tugevaks. Spirituaalne maailm on hingemaailm, kus seisad silmitsi oma nõrkustega, et saavutada vabadus. See on nagu trenn, kus liigud arengutrepist aina kõrgemale, et olla võitja. Ühel päeval avastad, et oled ärksameelne inimene, kes saab teha mida hing tahab.

Selleks, et hinge tervendada olen loonud oma KAITSEINGLI RÄNNAKUMEETODI. Minu arvates on rännak sügav meditatsioon. Selleks, et sügavat meditatsiooni teha, tuleks eelnevalt arenguteraapias õppida mediteerima. Rännakus tervendan inimest kiht kihi haaval seisma jäänud emotsioonidest, et jõuda tuumani, sest see toob päris tervenemise. Ma kasutan oma töös fantaasiamaailma läbi oma loomingu, mis annab tervenduse. Usun sellesse, et tervendus toimub, siis kui inimene võtab vastutuse ja soovib ise ennast terveks teha.  Kasutan oma töös eeterlikke õlisid ja palju põnevat, mis ergutab sinu meeli, et protsess oleks sulle põnev  kogemus. Kogemus näitab, et meetod toimib väga hästi. Olen aidanud väga paljusid hingi oma kabinetis. Usun enda töösse, sest olen näinud oma silmaga IMESID, et hinge on võimalik tervendada läbi rännaku.

Et elada õnnelikku elu, on oluline hinge tervendada ja tugevaks treenida.

Igalühel on anne midagi näha!

Mis on kanaldamine?

Kanaldamine on informatsiooni vastuvõtmine universumilt/vaimolenditelt ja selle info edastamine teistele. Siinkohal on mediteerimine väärtuslikuks treeninguks. Kanaldamist kasutavad terapeudid, muusikud, kunstnikud ja paljud teised erinevate eluvaldkondade inimesed.

Mis kasu toob järjepidev mediteerimine?

Meditatsiooni on võimalik kõikidel inimestel treenida. Tänu mediteerimisele õpid oma mõistust kontrollima. Tänu sellele saad rohkem kontakti hingega ehk südamega, mis loob sulle kerge ja lihtsa elu. Kui oled väga tugevalt kontaktis oma südamega, siis oskad sellega juhtida EGO ehk mõistust ning see hoiab sind õigel rajal.

Enda leidmine  võtab aega, aga see on kõige võimsam tunne !

Kuidas jõuda iseendani?

Selleks on vaja arendada intuitsiooni. Intuitsiooni saab arendada läbi meditatsiooni, kasutades oma viit meelt: nägemis-, kuulmis-, kompimis-, haistmis- ja maitsmismeelt. Intuitsioon ongi kuues meel: sisetunne, mis ütleb ette midagi, mida inimene ei suuda põhjendada. Olen mediteerinud aastaid ja end pidevalt täiendades. Tänu sellele usun maagiasse, sest olen kogenud nii palju müstilist oma elus, mida lihtsalt peab teiega jagama.

Inimese intuitsioon on üsna tugev seitsmenda eluaastani. Lapsed saavad näidata meile, täiskasvanutele, kuidas oma sisemaailma kuulata. Mida rohkem vaigistad oma mõistust, seda rohkem kuuled oma sisehäält. Ja see viib sind sügavale enda eluülesande ja missioonini ehk Sinu tõe juurde. Iga inimene on unikaalne ja tõde on samuti erinev. Luba elada enda tõega, sest see viib sind sinu unistuste elu juurde. Kõik on võimalik!

Kasutan oma töös erinevaid toredaid harjutusi ja tehnikaid, et sinust saaks treenitud HING.

Ole julge treenima oma hinge, sest see on väga põnev teekond!

Oled südamest oodatud 🙂