SELGELTNÄGIJA

Enamik inimesi suhtub sõnasse “selgeltnägija” skeptiliselt. Arvatakse, et tegu on millegi ebaloomulikuga. Mina usun, et igaüks meist on eriliste oskustega selgeltnägija või siis selgelt nägija ehk inimene, kes näeb vastavalt oma võimetele ja oskustele tehtud töö tulemust. Näiteks väga hea juuksur teab selgelt, milline soeng inimesele sobib; heal fotograafil on aga võime näidata inimese või looduse kõige erilisemaid omadusi, nähes ette olukorra parimat võimalikku tulemust. Loomulikult on nimetatud ametimehed oma tööd õppinud ja teatud oskused omandanud. Nii ka mina: olen õppinud ja arendanud oma oskusi ja võimeid, et lugeda inimhinge.

Kes on minu arvates selgeltnägija?

Tõeline selgeltnägija on inimene, kes suudab selgelt näha oma sisemist ja endast välja jäävat maailma. Teisisõnu: ta näeb enda sees olevat potentsiaali ja ilu. Väljast oskab ta kuulda ja märgata ümbritsevat: energiaid, inimesi, loodust (veekogusid, loomi) ja loomulikult ajalugu. Selgeltnägija näeb seda sügavuti!

Milleks on vaja intuitsiooni arendada?

Arendades oma intuitsiooni, tekib mõistmine oma sisemaailmast. See on väärtuste kogum, mis koosneb praegusest ja eelmistest eludest, seal nähtust ja kogetust. Kõik see on meie alateadvusesse salvestunud. Intuitsiooni treenides loob inimene kontakti oma hingega, mis suunab ta tegelema eluülesandega ja juhatab teed enda südamesse. Avatud südamega inimene ei sõltu kellegi teise armastusest, vaid hoopis jagab seda teistega.

Kuidas arendada oma intuitsiooni?

Intuitsiooni saab arendada läbi meditatsiooni, kasutades oma viit meelt: nägemis-, kuulmis-, kompimis-, haistmis- ja maitsmismeelt. Intuitsioon ongi kuues meel: sisetunne, mis ütleb ette midagi, mida inimene ei suuda põhjendada. Olen mediteerinud kaheksa aastat, end pidevalt täiendades.

Inimese intuitsioon on üsna tugev seitsmenda eluaastani. Lapsed saavad näidata meile, täiskasvanutele, kuidas oma sisemaailma kuulata. Mida rohkem vaigistad oma mõistust, seda rohkem kuuled oma sisehäält. Ja see viib sind sügavale enda eluülesande ja missioonini ehk Sinu tõe juurde.

Olen loonud oma rännakumeetodi, kus läheme kliendiga koos tema alateadvusesse, vabastamaks ta eri blokkidest ja valust. Selleks et tuua tagasi elujõud. Kogemus näitab, et meetod toimib hästi.