HINGETREENER

Enamik inimesi suhtub sõnasse “NÄGIJA” skeptiliselt. Arvatakse, et tegu on millegi ebaloomulikuga. Mina usun, et igaüks meist on eriliste oskustega  nägija ehk inimene, kes näeb vastavalt oma võimetele ja oskustele tehtud töö tulemust. Igal inimesel on anne midagi väga hästi näha. Näiteks väga hea juuksur teab selgelt, milline soeng inimesele sobib; heal fotograafil on aga võime näidata inimese või looduse kõige erilisemaid omadusi, nähes ette olukorra parimat võimalikku tulemust. Loomulikult on nimetatud ametimehed oma tööd õppinud ja teatud oskused omandanud. Minu anne on näha inimhinge ja tänu sellele oskan tuua inimeses tema parima versiooni välja. Sellepärast ma nimetan ennast HINGETREENERIKS, sest oskan näha varjatud andeid. Selleks et kontrollida oma tööd olen  õppinud  pendliga töötama ja selgeltnägemise kaarte lugema, et tuua ellu selgust ja konkreetsust. Tahan ka oma teadmisi sinuga jagada, et saaksid samuti osa hingemaailmast.

Kes on minu arvates tõeline NÄGIJA?

Tõeline nägija on inimene, kes suudab selgelt näha oma sisemist ja endast välja jäävat maailma. Teisisõnu: ta näeb enda sees olevat potentsiaali ja ilu. Ta oskab kuulda, tunnetada ja märgata ümbritsevat: energiaid, inimesi ja loodust. Nägija armastab maagiat ja usub imedesse. Ta on ARMASTUSE KEHASTUS, kes ettenägelikkusega saab tulevikus palju asju ära hoida.  Tänu sellele elab ta lihtsat ja kerget elu.

Miks on vaja õppida NÄGIJAKS ?

ETTENÄGELIKKUST on võimalik kõikidel inimestel treenida. See on intuitsioon ehk hääl, mis  ütleb sulle ette midagi, mida sa ei oska seletada. Tänu mediteerimisele saad rohkem kontakti hingega ehk südamega, mis loob sulle kerge ja lihtsa elu. Kui oled väga tugevalt kontaktis oma südamega ja oskad sellega juhtida EGO ehk mõistust, siis oled tõeline lind. Kujuta ette enda ees madu(ego), keda sa hoiad kahe käega kinni, siis sinu ülesanne on talle öelda, mida teha, mitte vastupidi. See hoiab sind õigel rajal, sest MÕISTUSE kontrollimine võib võtta aasta või rohkem, et sa mõistaksid mind.  Julge kasvatada endale TIIVAD. Järjepidevalt  treenides tood välja varjatud anded. See omakorda toob  usu iseendasse, et kõik on võimalik. Intuitsioon on kolmas silm, mis kõigil on olemas. Loo kontakt oma HINGEGA ja luban, et su elu on MAAGILINE. See annab kontakti MINA pildiga – Kes ma olen. See suunab inimest tegelema oma eluülesandega. Mida rohkem sa oskad ennast kõrvalt VAADELDA ja enda vigu näha, seda lähemale liigud oma sügama TÕENI, et olla vaba hing.  Vaba hing on avatud südamega inimene, kes elab oma unistuste elu. See inimene ei sõltu kellegi teise armastusest, vaid hoopis jagab seda teistega.

Enda leidmine on kõige võimsam tunne !

Kuidas arendada oma intuitsiooni?

Intuitsiooni saab arendada läbi meditatsiooni, kasutades oma viit meelt: nägemis-, kuulmis-, kompimis-, haistmis- ja maitsmismeelt. Intuitsioon ongi kuues meel: sisetunne, mis ütleb ette midagi, mida inimene ei suuda põhjendada. Olen mediteerinud kaheksa aastat, end pidevalt täiendades.

Inimese intuitsioon on üsna tugev seitsmenda eluaastani. Lapsed saavad näidata meile, täiskasvanutele, kuidas oma sisemaailma kuulata. Mida rohkem vaigistad oma mõistust, seda rohkem kuuled oma sisehäält. Ja see viib sind sügavale enda eluülesande ja missioonini ehk Sinu tõe juurde.

Olen loonud oma RÄNNAKUMEETODI, kus läheme kliendiga koos tema alateadvusesse, vabastamaks ta eri blokkidest ja valust. Selleks et tuua tagasi elujõud. Kogemus näitab, et meetod toimib väga hästi. Olen aidanud väga palju hingi oma kabinetis. Usun enda töösse, sest olen näinud oma silmaga IMESID, MIDA INIMENE ISE TEEB ISEENDAGA.