SELGELTNÄGIJA

Enamik inimesi suhtub sõnasse “selgeltnägija” skeptiliselt. Arvatakse, et tegu on millegi ebaloomulikuga. Mina usun, et igaüks meist on eriliste oskustega  selgelt nägija ehk inimene, kes näeb vastavalt oma võimetele ja oskustele tehtud töö tulemust. Iga inimesel on anne midagi hästi näha. Näiteks väga hea juuksur teab selgelt, milline soeng inimesele sobib; heal fotograafil on aga võime näidata inimese või looduse kõige erilisemaid omadusi, nähes ette olukorra parimat võimalikku tulemust. Loomulikult on nimetatud ametimehed oma tööd õppinud ja teatud oskused omandanud. Nii ka mina: olen  õppinud ja arendanud oma oskusi ja võimeid, et lugeda inimhinge.

Kes on minu arvates selgeltnägija?

Tõeline selgeltnägija on inimene, kes suudab selgelt näha oma sisemist ja endast välja jäävat maailma. Teisisõnu: ta näeb enda sees olevat potentsiaali ja ilu. Ta oskab kuulda, tunnetada ja märgata ümbritsevat: energiaid, inimesi ja loodust. Selgeltnägija armastab maagiat ja usub imedesse. Ta on võlur, kes ettenägelikkusega saab tulevikus palju asju ära hoida.  Tänu sellele elab ta lihtsat ja kerget elu.

Milleks on vaja intuitsiooni arendada?

Intuitsiooni on võimalik kõikidel inimestel treenida. See on hingetreening, mis kasvatab tiivad. Järjepidevalt  treenides toob välja varjatud anded. See omakorda toob  usu iseendasse, et kõik on võimalik.  Intuitsiooni treenides loob inimene kontakti oma hingega. See annab kontakti MINA pildiga – Kes ma olen. See suunab inimest tegelema oma eluülesandega. Mida rohkem sa treenid, seda lähemale liigud oma südamele, et olla vabahing.  Vabahing on avatud südamega inimene, kes elab oma unistuste elu. See inimene ei sõltu kellegi teise armastusest, vaid hoopis jagab seda teistega.

Enda leidmine on kõige võimsam tunne !

Kuidas arendada oma intuitsiooni?

Intuitsiooni saab arendada läbi meditatsiooni, kasutades oma viit meelt: nägemis-, kuulmis-, kompimis-, haistmis- ja maitsmismeelt. Intuitsioon ongi kuues meel: sisetunne, mis ütleb ette midagi, mida inimene ei suuda põhjendada. Olen mediteerinud kaheksa aastat, end pidevalt täiendades.

Inimese intuitsioon on üsna tugev seitsmenda eluaastani. Lapsed saavad näidata meile, täiskasvanutele, kuidas oma sisemaailma kuulata. Mida rohkem vaigistad oma mõistust, seda rohkem kuuled oma sisehäält. Ja see viib sind sügavale enda eluülesande ja missioonini ehk Sinu tõe juurde.

Olen loonud oma rännakumeetodi, kus läheme kliendiga koos tema alateadvusesse, vabastamaks ta eri blokkidest ja valust. Selleks et tuua tagasi elujõud. Kogemus näitab, et meetod toimib väga hästi. Olen aidanud väga palju hingi oma kabinetis. Usun enda töösse, sest olen näinud oma silmaga imesid.