HINGETREENER

Hingetreenerina näen hinge tervist  ja tänu sellele andele saan treenida hinge terveks. Näiteks, kui inimesel on südamekeskus kinni, siis ma kohe seda tunnen ja näen ja see annab mulle võimaluse sind aidata.

Treenerina õpetan inimesel ennast tervendama, et elu oleks lihtsam ja kergem. Mina usun, et hing, keha ja vaim on kolm parimat sõpra, kui üks on haige, siis on ka teised haiged. Hinge tervise eest peaks vastutust võtma ja seda soovin inimkonnale oma töös edasi anda.Väga paljud haigused tulevad sellest, et hing on haige ja see omakorda toob haiguse füüsilisse kehasse. Eluraskused teevad inimest tugevaks, kuid sinna kinni jäädes loovad nõrga tervise. Abi küsimine näitab tugevust,  hoolivust enda ja pere suhtes. Treeneriga koostööd tehes saab luua terve hinge, kuid see võtab aega. Aeg ei paranda haavasid, kuid aeg annab võimaluse sul endaga tegeleda, et haavad ära parandada. Sinu kätes on sinu õnn.

Ma olen väga tänulik Holistika Instituuudi – ja Iika keskuse koolis õpitud teadmistele.  Neid teadmisi tahan ka sinuga jagada, et meie maailm oleks tervem ja õnnelikum. Ma väga armastan inimesi aidata läbi oma annete, teadmiste ja oskuste, et sa jõuaksid oma unistusteni. Kui see jutt sind kõnetab, siis tea et väljapääs on olemas. Väljapääsu loovad terved hingetiivad. 

Hingetreening  on nagu trenn, kus liigud arengutrepist aina kõrgemale, et olla võitja. Ühel päeval avastad, et oled ärksameelne inimene, kes elab oma südame tões ja teed mida  hing armastab teha. Kui teed, mida armastad, siis elad külluslikku elu ja see ongi edu võti. Pea meeles, et oluline on hinge tervendada, et tunda tõeliselt  õnnelikku elu. Sinul on ka oma anne, mida saad maailmaga jagada. Kõik on võimalik.

Südmest kutsu sind tervendama oma hingetiibu!

Mis on kanaldamine?

Kanaldamine on informatsiooni vastuvõtmine universumilt/vaimolenditelt ja selle info edastamine teistele. Siinkohal on mediteerimine väärtuslikuks treeninguks. Kanaldamist kasutavad terapeudid, muusikud, kunstnikud ja paljud teised erinevate eluvaldkondade inimesed.

Mis kasu toob järjepidev mediteerimine?

Meditatsiooni on võimalik kõikidel inimestel treenida. Tänu mediteerimisele õpid oma mõistust kontrollima. Tänu sellele saad rohkem kontakti hingega ehk südamega, mis loob sulle kerge ja lihtsa elu. Kui oled väga tugevalt kontaktis oma südamega, siis oskad sellega juhtida EGO ehk mõistust ning see hoiab sind õigel rajal.

Enda leidmine  võtab aega, aga see on kõige võimsam tunne !

Kuidas jõuda iseendani?

Selleks on vaja arendada intuitsiooni. Intuitsiooni saab arendada läbi meditatsiooni, kasutades oma viit meelt: nägemis-, kuulmis-, kompimis-, haistmis- ja maitsmismeelt. Intuitsioon ongi kuues meel: sisetunne, mis ütleb ette midagi, mida inimene ei suuda põhjendada. Olen mediteerinud aastaid ja end pidevalt täiendades. Tänu sellele usun maagiasse, sest olen kogenud nii palju müstilist oma elus, mida lihtsalt peab teiega jagama.

Inimese intuitsioon on üsna tugev seitsmenda eluaastani. Lapsed saavad näidata meile, täiskasvanutele, kuidas oma sisemaailma kuulata. Mida rohkem vaigistad oma mõistust, seda rohkem kuuled oma sisehäält. Ja see viib sind sügavale enda eluülesande ja missioonini ehk Sinu tõe juurde. Iga inimene on unikaalne ja tõde on samuti erinev. Luba elada enda tõega, sest see viib sind sinu unistuste elu juurde. Kõik on võimalik!

Kasutan oma töös erinevaid toredaid harjutusi ja tehnikaid, et sinust saaks treenitud HING.

Ole julge treenima oma hinge, sest see on väga põnev teekond!

Oled südamest oodatud 🙂