HINGE TREENER

Hinge treenerina näen hinge tervist  ja tänu sellele andele saan treenida hinge terveks. Näiteks, kui inimesel on südamekeskus kinni, siis ma kohe seda tunnen ja näen ja see annab mulle võimaluse sind aidata.

Treenerina õpetan inimesel ennast tervendama, et elu oleks lihtsam ja kergem. Mina usun, et hing, keha ja vaim on kolm parimat sõpra, kui üks on haige, siis on ka teised haiged. Hinge tervise eest peaks vastutust võtma ja seda soovin inimkonnale oma töös edasi anda.Väga paljud haigused tulevad sellest, et hing on haige ja see omakorda toob haiguse füüsilisse kehasse. Eluraskused teevad inimest tugevaks, kuid sinna kinni jäädes lood nõrga tervise. Abi küsimine näitab tugevust,  hoolivust enda ja pere suhtes. Treeneriga koostööd tehes saab luua terve hinge, kuid see võtab aega. Aeg ei paranda haavasid, kuid aeg annab võimaluse sul endaga tegeleda, et haavad ära parandada. Sinu kätes on sinu õnn.

Ma olen väga tänulik Holistika Instituuudi – ja Iika keskuse koolis õpitud teadmistele.  Neid teadmisi tahan ka sinuga jagada, et meie maailm oleks tervem ja õnnelikum. Ma väga armastan inimesi aidata läbi oma annete, teadmiste ja oskuste, et sa jõuaksid oma unistusteni. Kui see jutt sind kõnetab, siis tea et väljapääs on olemas. Väljapääsu loovad terved hingetiivad. 

Hingetreening  on nagu trenn, kus liigud arengutrepist aina kõrgemale, et olla võitja. Ühel päeval avastad, et oled ärksameelne inimene, kes elab oma südame tões ja teed mida  hing armastab teha. Kui teed, mida armastad, siis elad külluslikku elu ja see ongi edu võti.

Pea meeles, et oluline on hinge tervendada, et tunda tõeliselt  õnnelikku elu. 

Südmest kutsu sind tervendama oma hingetiibu!