VAIMNE TREENER

Vaimse treenerina õpetan oma vaimu tugevaks treenida, et kui miski sind mind elus raputab, siis see ei murraks sind vaid hoopis teeb tugevamaks. Tugevus aitab alati raskel ajal püsti tõusta ja eluga edasi minna.

Vaimselt tugev inimene on enesekindel, usub endasse, positiivse mõttemaailmaga enda ja maailma suhtes. Ta oskab luua piire enda elus ja juhib ise oma emotsioone.  Tänu sellele inimene inspireerib teisi ennast väärtustama ja armastama. Olen ise ennast treeninud alates, kui olin 9 aastane vaimselt, et tänaseks päevaks olen 21 aastat iseendaga suhelnud. Väga oluline on õppida ennast armastama ja iseendaga suhtlema. Sinu mõtted loovad sinu elu.

Tänaseks päevaks ma teen elustiilitreeninguid suurematele gruppidele, et saaksin suuremas hulgas inimesi aidata enese armastuse suunas. Treenin inimest läbi oma loomingu, koolis õpitud teadmiste ja elukogemuse, et pärast 3h treenigut tunned, et oled liikunud juba parema elu suunas.  Treeningus kasutan grupitöö dünaamikat, meditatsiooni, rännakuid, manifesteerimist, maalimist ja palju muud, et jõuda üks samm korraga soovitud tulemuseni.  Kõik selleks, et vabastada takistused sinu elust, milleks on negatiivsed uskumused, kuulujutud, seisma jäänud emotsioonid ja väiksemad hirmud, mis pärit minevikust.  Laseme minevikust lahti, et elada siin ja praegu.

Kui sa soovida enda ellu muutust, siis tule faceboogi gruppi

“Elustiilitreening Hea terviseni” ja loo endale just selline elustiil nagu sina tahad. 

Südamest ootan sind gruppi looma endale kergem elu 🙂

Eesmärgi seadmine > Visioon > Testimine > Takistused > Tegevusplaan > Eesmärgi saavutamine