VAIMNE TREENER

Olen vaimsel teel käinud teadlikult alates 2016 aastas saadik, kus elu tõi mu ellu haiguse, millest olen tänaseks päevaks täiesti terve.  See kõik pani mind tegelema erinevate praktikatega, kuidas oma parimat versiooni enda kehas treenida. Seda teekonda olen ma käinud siis 8 aastat. Ma ütlen ausalt, et inimese keha on lihtsalt kõikvõimas, mis meie sees  on – vot see on avastamist väärt. Olen nii tänulik, et erinevate vaimsete praktikatele, mis on mind treeninud ja väga tänulik erinevate spetsialistidele kelle käe all on mind  treenitud tugevaks isiksuseks. Olen õppinud aru saama, et sisemaailm on  välismaailma peegeldus sinust endast. Seda saan nõustamisel täpsemlat sulle selgitada. Sellepärast enda energiaga tegelemine ongi väga põnev teema, aga selleks on sul vaja kõige ennem oma mõtetega hakkama saada, mida mina sulle elustiilitreeningus õpetan. Mediteerimine on minu jaoks oluline, sest see näitab, mis seisus minu keha on. Kiires elu tempos võid sa kaotada kontakti oma kehaga ja sa ei teagi, mida tegelikult sinu kallis keha vajab. Mina hea meelega elustiilitreeningus õpetan sulle mediteerima, mis toetab sinu elu päriselt ainult parimas suunas.

Vaimu on vaja tugevaks treenida, et kui miski sind elus raputab, siis see ei murraks sind vaid hoopis teeb tugevamaks. Tugevus aitab alati raskel ajal püsti tõusta ja eluga edasi minna. Minevik annab kogemusi ja iga kogemus on kingituseks. Iga asi, mida elu peegeldab sulle on tegelikult selleks, et edasi liiguksid. Olevik on täiuslik ja sellepärast on oluline õppida hetkes olemist, mida mina oskan väga hästi sulle õpetada. Tulevik loob uue pinnase, aga tulevik ei ole kunagi kindel, et tegelikult planeerida väga palju ei saa vaid väikesed eesmärgid loovad parima homse. Elu on kogu aeg muutumises ja see ongi ülimalt äge. Ma armastan elu nii väga, et tahaks sinuga seda jagada, mida mina kõige rohkem oskan teha.

Vaimselt tugev inimene on enesekindel, usub endasse, positiivse mõttemaailmaga enda ja maailma suhtes. Ta oskab luua piire enda – ja välises elus, lisaks oskab juhtida oma emotsioone.  Tänu sellele lood  endas väärtustava ja armastava keskkonna enda ümber. Olen ise ennast treeninud alates, kui olin 9 aastane vaimselt (spordiga tegelenud terve elu alates 3 aastasest saadik), et tänaseks päevaks olen 21 aastat iseendaga suhelnud. Väga oluline on õppida ennast tingimusteta armastama ja iseendaga suhtlema. Sinu mõtted loovad sinu elu ja elu valikuid ning otsuseid. Vahepeal me kõik eksime, kukume, komistame, aga pea meeles, et sa ei pea kõigega üksi hakkama saama. Mul on treener õpetanud hea lause, et kaotamine on samuti võit, sest said uue kogemuse, aga oluline on meeles pidada, et ei harjuks kaotama vaid ikka võitmine on ka väga oluline, et saavutada seda mida päriselt südames soovid enda ellu. Elu mängib erinevaid mänge sinuga, aga sina oled peategelena enda elus. Võta vastu enda elu ja elu on imeliselt lihtne tegelikult. Aju teeb meie elu keerulisemaks, sest inimesed tahavad kõike kontrollida, aga ma ütlen auslat, et usaldus on peamine võti edasi elus liikumises.

Mina kui treener samuti võtan toetuse vastu, kui ma vajan seda. Elu tuleb teha lihtsamaks mitte raskemaks. Kui vahel on raske, siis järelikult on palju asju kuhjunud sinu sisse, aga võta seda kui väljakutset. Ma väga soovitab abi vastu võtta,  et liikuda elus edasi parimal moel. Kangekaelsus on see, mis ei luba sul kergelt elada, aga sellepärast tulebki endasse vaadata, et vabaneda vanast, et uus saaks su ellu tulla. Minu jaoks abi vastu võtmine näitab tugevust. Mina soovitan pigem rasketel teemadel spetsialisti juurde minna, kui sõbra juurde, sest eriala inimene oskab seda näha neutraalse pilguga ja kiiremini sind aidata. Tark inimene mõtleb, kellega mida rääkida, et tõesti lahenduse endale saaks, et ole sina mõistlik ja võta vastu abi spetsialistilt. Sõbraga on tore rääkida, aga kõike ei ole vaja.

Südamest ootan sind nõustamisele!

Eesmärgi seadmine > Visioon > Testimine > Takistused > Tegevusplaan > Eesmärgi saavutamine