VAIMNE TREENER

Vaimse treeningu eesmärk on treenida oma vaim tugevaks kõik selleks, et inimest miski ei raputaks ega murraks. Tugevus aitab alati raskel ajal püsti tõusta ja eluga edasi minna.  Vaimselt tugev inimene on enesekindel, usub endasse, positiivse mõttemaailmaga enda ja maailma suhtes. Ta oskab luua piire enda elus ja juhib ise oma emotsioone. Treeningu käigus õpitakse ennast väärtustama ja armastama.

Mida treening endast kujutab ette

Olen loominguline treener, et treening on hästi mitmekülgne, et hoida motivatsioon õhus ja põnevus sinu elus.  Treeningus kasutan meditatsiooni, rännakuid, manifesteerimist, maalimist ja palju muud, et jõuda üks samm korraga soovitud tulemuseni.  Kõik selleks, et  vabastada takistusteks sinu elust, milleks on negatiivsed uskumused, seisma jäänud emotsioonid ja hirmud, mis pärit minevikust.  Laseme minevikust lahti, et elada siin ja praegu.

Kui sa soovida enda ellu muutust, siis tuleb muuta mõtlemist enese ja maailma suhtes!

Oled südamest oodatud treeningule!

Eesmärgi seadmine > Visioon > Testimine > Takistused > Tegevusplaan > Eesmärgi saavutamine

Kõik halb juhtub põhjusega. Usun, et inimene saab seda, millesse ta usub.

Teraapiast saab kasu klient, kes tahab saavutada eesmärki või elus midagi muuta. Saan töötada ainult selle kliendiga, kes on valmis võtma enda elu üle vastutuse.