Hei kõik see pere! 

Kutsun sind ja sinu sõpru  või kaaslast Pärnu Janne stuudiosse motivatsiooni üritusele. Kõik selleks, et sinu elus ikka rohkem oleks  rõõmu, särtsu, usaldust ja tasakaalu. Loome koos parema tänase, mis loob ägedama homse – wipidduu.

Korraldan seda suurima rõõmuga, et alati sinu ümber olevad inimesed oleksid motiveeritud oma elus. Väga oluline on ennast ja oma lähedasi motiveerida, sest see loob nii palju head ka sulle. Kui sinu ümber on õnnelikud inimesed, siis ka nemad toetavad sind olemast parem inimene. Võta oma kaaslane või sõber kaasa ja loo veel paremad suhted oma lähedastega. Millal sa viimati naersid nii, et pisarad voolasid silmadest. Mina usun, et rõõm on elus kõige tähtsam, sest selle emotsiooniga saab tõesti raskustest läbi minna. Väga soovitan üritusele tulla, et kõhuke täituks päikese ja vikerkaarega 🙂

Kõik me oleme üksteisele õpetajaks. Elu on huvitav, kui selle ise huvitavaks teed ja lood. Mina väga ootan sind lõbutsema ja nalja tegema. Üritus lõppeb taskaalustava meditatsiooniga, et lähed ikka puhanuna ürituselt ära ja lisaks teeme ka venitusharjutusi, et oled väga hoitud.  Kõik algab sinust endast. Headus loob headust, et julge panustada endasse, sest see loob nii palju head sinu ümber. Ole julge !

Mina treenerina annan parima, et sind lõbustada ja inspireerida oma tööga. Kõik me vajame ellu  toetust. See üritus motiveerib olemas veel parem ja ägedam inimene. Kõik me koos inspireerime, lõbustame ennast ja üksteist, et ole julge ja tule üritusele.  Mina armastan üritusi korraldada väga ja olen teinud seda alates, kui olin väike tüdruk, et kogemust on mul palju. Ainult sina saad enda elu muuta –  Sinu käes on õnn!

Mis kasu motivatsiooni üritus loob kõigile :

 • Lood paremad suhted endaga ja oskad avatult ka teistega suhelda.
 • Kui võtad oma kallima kaasa, siis lood paremad suhted oma kaaslasega. Võta sõber kaasa, siis samuti lähendab üritus teid.
 • Loob parima päeva koos rõõmu ja inspiratsiooniga
 • Loob selgema pildi, kuidas eluga edasi minna parimal moel
 • Loob mängulise päeva, et ikka oleksid kontaktis rõõmsa Minaga. Sinu sisemine laps vajab ka tähelepanu, et elu oleks ikka humoorikas, mitte ainult tõsine täiskasvanu elu.
 • Kui sinu sisemine laps on rõõmus, siis on ka sul paremad suhted oma enda lapsega – on ju äge.
 • Loob uutmoodi trenni koos heli meditatsiooniga, mis tõstab sind energeetiliselt paremate mõteteni, mis toetab sinu elu. Meditatsioon loob su pähe vaikuse, hinge soojuse ja kehale vabastuse. Sinu teadvus avardub ja tekib uued teadmised, kuidas toetada enda elu, perekonda ja sõpru.
 • Loob kogu sinu kehale parima päeva, et tule ja võta rõõm vastu. Lood värviliste riietega laheda energiast tulvil päeva.
 • See ürituse mõjutab sind heas mõttes 3 päeva, et on täiega väärt kogeda, midagi uut ja ägedat.

Tagaside ürituse osalejatelt, kes on pildil : 

 1. Väga äge mõte teha sellist üritust, kus kolme tunniga saab kosutust nii keha kui vaim. Hea restart. Aitäh, et oled olemas ja võtad vaevaks teisi aidata 🙂 .
 2. Olen tänulik, mu abikaasa oli nõus minuga siia tulema ja et elu pakub igal võimalusel uusi tutvusi ja võimalusi mis viivad parema homse suuna. Aitäh Kaisa! (Merje)
 3.  Aitäh päeva eest! Me täiskasvanutena unustame sellised asjad, mida üritusel pakkusid. Meditatsioon (juhendatult) oli väga hea. Olen tänulik huvitava ja positiivse päevapooliku eest. (Triin)
 4. Meeldi, uus huvitav, vahetu, vaba ja edu tegemistesse.
 5. Oli väga vahva. Alguses lõbusad mängud, mis tõid välja minu mängulise poole, hiljem vaade endasse ja lõbus, mõnus meditatsioon, et minna rõõmsalt eluga edasi. (Sirje)

KÕIK HEA, MIDA TEED ENDALE, SIIS TEED SEDA KA TEISTELE