KUTSUN SIND ENNAST TERVENDAMA!

Hei kõik see pere! 

Kutsun sind elustiilitreeningule ennast tervendama, et olla parim versioon iseendast. Kas sa soovid olla iseenda tervendaja?

Kui jah, siis oled õiges kohas. Aitan sinul eesmärke seada ja aja jooksul neid saavutada. Koos grupiga jõuad kindlasti kaugemale, kui seda üksi kodus teed 😉

Minu töö on olla elustiilitreener  ehk tervendajast spetsialist, kes oskab inimesele õpetada teadlikult, kuidas ennast ravida terveks. Elustiilitreeningul toetun oma teadmistele ja kogemustele, mida olen saanud olles toitumisnõustaja, arenguterapeudina, personaaltreeneri ja hingetreenerina. Olen treener olnud 6 aastat.

Treeneriks olen õppinud inimest 10 aastat erinevates koolides ja koolitustel,et olla oma töös professionaal. Tunnen, et nüüd on aeg jagada oma teadmisi, sest see on väga õige aeg.  Soovin olla nii paljudele eestlastele maailmas toeks, kui saan. Kogemus on näidanud, et olen konkreetne, aus ja sensitiivne nägijast treener, kes armastab inimesi aidata.

Elustiilitreeningul jagan oma lugu sinuga ja kuidas mina leidsin iseenda ja oma missiooni siin elus. Olen loonud tervenduse süsteemi, kuidas sul aidata aru saada, et elu saab elada väga lihtsalt, kui olla teadlik, kuidas oma elustiili kujundada.  Mina  soovin olla sulle teejuhiks. Sina teed valiku, kas võtad vastu või ei.

Kõiki haigusi on võimalik tervendaja, kui sa teed seda õigel ajal! Toon sulle näiteid oma töökogemusest, et elu on maagiline. Usalda ja muuda enda elu ise. Sina oled  “MIRACLE”. Ime tähenab eesmärki ja selle nimel pingutamist. Kõik on võimalik, kui sul on tahet ja soovi.

Mis kasu saad elustiilitreeningust …

SINUST SAAB  ENESKINDLAM INIMENE, KES OSKAB OMA KEHA, HINGE JA VAIMU EEST VASTUTUST VÕTTA  JA TEAB OMA MISSIOONI SIIN ELUS. KÕIK SELLEKS, ET OLLA ISEENDA TERVENDAJA JA VÕTTA 100% VASTUTUS ISEENDALE. USU MIND TEAN MIDA RÄÄGIN, SEST  KUI MINA SAIN TERVEKS, SIIS SAAD  KA SINA TERVEKS.  

Olen kindel, et koos saab olema meil tore ja imeline aasta. Kõik külluse, mida enesesse investeerid tuleb  mitmekordselt tagasi! 

Tule ja loo endale  TERVE JA UNISTUSTE elu koos toreda grupiga.