KUTSUN SIND TREENIMA PARIMA ISEENDANI!

Hei kõik see pere! 

Kutsun kuute inimest elustiilitreeningule ennast treenima, et olla parim versioon iseendast. Kas sa soovid olla särav täht? Kui jah, siis oled õiges kohas. Aitan sinul eesmärke seada ja aja jooksul neid saavutada. Selleks panen sulle personaalse plaani paika, et täidaksid oma unistused ja looksid endale oma unistuste elu. 

Elustiilitreener ehk “lifecoach” on spetsialist, kes oskab inimesed särama panna ja õpetada neile seda sära endas säilitama. Tema eesmärk on oma teadmiste ja kogemustega tuua inimeses välja tema parima versiooni – toetada, suunata ja juhtida kliendi arenguprotsessi arvestades inimese elu olulisi osasid. Selleks olen õppinud inimest treenima 10 aastat erinevates koolides ja koolitustel. Kogemus on näidanud, et olen treener, kes päriselt suudab inimese elus muutust esile tuua.

Elustiilitreeningul jagan oma lugu sinuga ja kuidas mina leidsin iseenda ja oma missiooni siin elus. Olen loonud süsteemi, kuidas sul aidata aru saada, et elu saab väga lihtsalt elada, kui olla  teadlik, kuidas oma elustiili kujundada. Luba endal sära välja tuua ja selleks soovin Mina olla sulle teejuhiks.

Elustiilitreeningul toetun oma teadmistele ja kogemustele, mida olen saanud olles toitumisnõustaja, arenguterapeudi, personaaltreeneri ja hingetreenerina.

Kõiki unistusi on võimalik ellu viia! Toon sulle näiteid oma töökogemusest, et elu on maagiline. Usalda ja muuda enda elu ise.

Mis kasu saad elustiilitreeningust …

Kõik selleks, et olla inimene, kes on..

  1.  TEADLIK TOITUJA (räägin vee, rasvade, süsivesikute ja valkude olulisusest).
  2. ÄRKSAMEELNE (hirmudest ja uskumustest vabanemine)
  3. ÕNNELIK JA RAHUL OMA ELUGA 
  4. OSKAB MEDITEERIDA – LEIAB VAIKUSE HINGE
  5. OSKAB ENNAST ARMASTADA – VALIB ENNAST
  6. RAHAGA PAREM SÕBER
  7. OSKAB LUUA JA HOIDA TASAKAALU OMA ELUS
  8. ENESKINDLAM INIMENE
  9. OSKAB OMA KEHA KUULATA 
  10. TEAB OMA MISSIOONI SIIN ELUS ja PALJUGI VEEL

NB! Enne elustiilitreeningut saadan kõikidele personaalselt ankeedid, et saada parema pildi sinu elust ning olla 100% sulle toeks.

Olen kindel, et see on sinu  parim aasta, sest kõik külluse, mida enesesse investeerid tuleb  mitmekordselt tagasi! 

Tule ja loo endale unistuste elu koos toreda grupiga 😉